سفریار آریا یار و همراه شما در سفر!

داستان سفریار از سال 1400، با همراهی 30 تن از متخصصین حوزه گردشگری آغاز شد و از آن زمان تا کنون، همراهِ معتمد شما در سفر بوده‌ایم. افتخار ما، رضایت حداکثری مسافران در سفر به بیش از 60 مقصد گردشگری است. درحال‌حاضر، با طراحی و برگزاری پکیج‌های متنوع از تورهای لوکس، ارزان و لحظه آخری به تمامی مقاصد گردشگری داخلی و خارجی، به‌دنبال آن هستیم تا در آینده‌ای نزدیک، صفرتاصد سفرتان را برنامه‌ریزی و پابه‌پای شما به سرتاسر دنیا سفر کنیم.

همراه شما هستیم

سفر همراه شما هستیم؛ به هر نقطه از دنیا که امکان دسترسی و اقامت وجود داشته باشد

امکان انتخاب
هتل و پرواز دلخواه
بیمه
مسافرتی
ترانسفر
فرودگاهی
گشت
شهری
ویزا
در اسرع وقت
پشتیبانی
24/7
مشاوره
رایگان

بهتریـــــــن کیفیت رو با ما تجربه کنید

سفریار، به‌عنوان نماینده خطوط هواپیمایی معتبری همچون تیلویند ایرلاینز، متنوع‌ترین تورهای هوایی و زمینی، از تهران و شهرستان‌ها را با بهترین کیفیت و درعین‌حال، منصفانه‎‌ترین قیمت به شما ارائه می‌دهد. این تازه، اول راهِ ماموریت ماست ...

بزن بریم رفیق

مجوزها و افتخارات

سفریار مجری مستقیم تورهای مسافرتی خارجی و داخلی ، ارزان و لحظه آخری به صورت هوایی و زمینی با قطار و اتوبوس با رویکردی جدید و نوین در راستای بهبود سطح کیفیت و ارائه خدمات صنعت گردشگری با تضمین بهترین خدمات و کمترین مبالغ و همچنین با به کار گیری از کارشناسانی کارآزموده در جهت اعتلا فرهنگ مشتری مداری و رضایت مسافرین مفتخر به فعالیت در این عرصه می باشد.

جستجو

پیام شما با موفقیت ثبت شد. کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت