سفریار همراه شما در سفر!

داستان سفریار از سال ۱۴۰۰، با همراهی ۳۰ تن از متخصصین حوزه گردشگری آغاز شد و از آن زمان تا کنون، همراهِ معتمد شما در سفر بوده‌ایم. افتخار ما، رضایت حداکثری مسافران در سفر به بیش از ۶۰ مقصد گردشگری است. درحال‌حاضر، با طراحی و برگزاری پکیج‌های متنوع از تورهای لوکس، ارزان و لحظه آخری به تمامی مقاصد گردشگری داخلی و خارجی، به‌دنبال آن هستیم تا در آینده‌ای نزدیک، صفرتاصد سفرتان را برنامه‌ریزی و پابه‌پای شما به سرتاسر دنیا سفر کنیم.

خدمات سفریار

امکان انتخاب هتل و پرواز دلخواه
بیمه مسافرتی
ترانسفر فرودگاهی
گشت شهری
ویزا در اسرع وقت
پشتیبانی ۲۴/۷
و مشاوره رایگان

بــــــه خــــــانــــــــــــواده

ســــــفـــــریار بپــیوندیـــد

مجوزها و افتخارات

سفریار مجری مستقیم تورهای مسافرتی خارجی و داخلی ، ارزان و لحظه آخری به صورت هوایی و زمینی با قطار و اتوبوس با رویکردی جدید و نوین در راستای بهبود سطح کیفیت و ارائه خدمات صنعت گردشگری با تضمین بهترین خدمات و کمترین مبالغ و همچنین با به کار گیری از کارشناسانی کارآزموده در جهت اعتلا فرهنگ مشتری مداری و رضایت مسافرین مفتخر به فعالیت در این عرصه می باشد.

بهتریـن کیفیت را با ما تجربه کنید

سفریار، به‌عنوان نماینده خطوط هواپیمایی معتبری همچون تیلویند ایرلاینز، متنوع‌ترین تورهای هوایی و زمینی، از تهران و شهرستان‌ها را با بهترین کیفیت و درعین‌حال، منصفانه‎‌ترین قیمت به شما ارائه می‌دهد. این تازه، اول راهِ ماموریت ماست ... همین حالا برنامه سفرتو بچین!