021-91006828

تور برزیل

plane-icon palane-icon مدت زمان پرواز : 11 ساعت
flags-icon

قیمت تور برزیل

لاکچری
barcode-icon

تور برزیل نوروز 1402

مدت اقامت:
9 شب و 10 روز
قطر ایرویز رفت: قطر ایرویز airplane-icon قطر ایرویز برگشت:‌ قطر ایرویز
قیمت از   2,790 دلار + هزینه پرواز
جزییات تور
لاکچری
barcode-icon

تور برزیل زمستان

مدت اقامت:
12 شب و 13 روز
امارات رفت: امارات airplane-icon امارات برگشت:‌ امارات
قیمت از   3,990 دلار + هزینه پرواز
جزییات تور
لاکچری
barcode-icon

تور برزیل + آمازون ( کشتی کروز )

مدت اقامت:
12 شب و 13 روز
امارات رفت: امارات airplane-icon امارات برگشت:‌ امارات
قیمت از   57,000,000 تومان + 3,590 دلار
جزییات تور
icon

تورهای پیشنهادی

pishnahad

اخذ ویزای برزیل چندان سخت نیست و با اطلاع دقیق از مدارک، شرایط و شیوه اخذ به راحتی می ‌توانید موفق به دریافت ویزای برزیل بشوید. مهم است بدانید که گردش حساب 6 ماهه اخیر و تمکن مالی 200،000،000 تومان از شرایط اصلی اخذ ویزای برزیل است و نیز تمامی مدارک باید به یکی از زبان‌ های انگلیسی، پرتغالی یا اسپانیایی ترجمه شده باشند. شما به راحتی این امکان را دارید که با انتخاب تور‌های گروهی شانس اخذ ویزای خود را افزایش بدهید! در ضمن ویزای برزیل مصاحبه ندارد و فقط برای تحویل مدارک و

انگشت نگاری به سفارت مراجعه می‌ کنید. این ویزا 3 ماه اعتبار دارد و هزینه‌ اخذ آن 80 دلار می ‌باشد و جهت اخذ وقت سفارت برزیل باید بدانید که درگاه جداگانه ندارد و در طی روند ارسال مدارک و پس از دریافت فرم قادرید تا یک زمان را (حداقل 7 تا 15 روز پس از ثبت درخواست) برای مراجعه به سفارت خانه انتخاب می کنید و سپس 7 روز کاری زمان معمولی است که بعد از مراجعه به سفارت خانه، می توانید ویزای خود را دریافت کنید.

در تعیین نرخ تور برزیل مواردی همچون کیفیت هتل، خطوط هوایی، کلاس پروازی، ساعت پرواز، تعداد روزهای اقامت شما، مستقیم یا غیر مستقیم بودن پرواز، تعداد گشت‌ ها، خدمات اضافی (مانند ناهار یا گشت اضافی) و یا ترکیبی بودن تور برزیل با شهر‌های دیگر همگی عواملی هستند که بر روی قیمت تور مسافرتی برزیل تاثیرگذار هستند. هتل ‌ها هر چه به مرکز شهر نزدیک ‌تر باشند و دسترسی بهتری به فرودگاه، مراکز خرید، تفریحگاه‌ ها و... داشته باشند، قیمت شان بیشتر است.

 • اخذ ویزای برزیل
 • گشت شهری
 • راهنمای محلی
 • تور لیدر فارسی زبان
 • رزرو هتل 4 ستاره با صبحانه
 • بلیط رفت و برگشت هواپیما
 • بیمه مسافرتی منطبق با مدت اقامت در برزیل

 

شما متقاضیان می بایستی بین 1 تا 3 ماه قبل از سفر به برزیل باید برای خرید تور مورد نظرتان اقدام نمایید. با توجه به اینکه برای ورود به برزیل باید ویزا دریافت کنید، 21 روز کاری و یا حتی بیشتر برای دریافت ویزای این کشور در نظر بگیرید.

در حال حاضر، پرواز مستقیم از تهران به برزیل وجود ندارد و شما مسافران علاقه ‌مند به تور برزیل، می ‌توانند از طریق شرکت ‌های هواپیمایی کشورهای دیگر، بلیط برزیل را خرید نمایند و به این کشور سفر کنند. البته هر پرواز در فرودگاه شهر کشور مبدا خود، یک یا دو توقف در مسیر پرواز به برزیل دارد.

خرید و یا رزرو بلیط برزیل به مقاصد سائوپائولو، ریودوژانیرو و برازیلیا امکان ‌پذیر می باشد و خط هوایی لوفتهانزا از مبدا تهران با یک توقف در فرانکفورت آلمان، به سمت برزیل پرواز دارد که بلیت برزیل را می ‌توانید از آن خریداری نمایید. بلیط برازیلیا را هم از شرکت ‌های هوایی آلیتالیا ایتالیا، بریتیش ایرویز انگلستان، ایر فرانس فرانسه و کی ال ‌ام روسیه، می ‌توانید تهیه کنید که همه آن‌ ها از مبدا تهران، یک توقف در رم ایتالیا خواهند داشت و سپس به برزیل پرواز می ‌کنند.

مسافران علاقه ‌مند به سفر به برزیل در شهرهای مختلف ایران از جمله مشهد، شیراز، تبریز، اصفهان و اهواز و هم چنین تهران، می‌توانند از طریق خطوط هوایی امارات، ترکیش، و قطر نیز با یک توقف، به برزیل پرواز داشته باشند و در آخر سعی کنید حداقل 2 ماه پیش از سفر خود بلیط خود را رزرو کنید تا بتوانید بلیط ارزان برازیلیا را از بهترین مسیر تهیه نمایید.

 

خرید تور برزیل از همه شهرهای ایران برای شما امکان پذیر است! به صورتیکه شما تور برزیل خود را از مجموعه ما خریداری می کنید و اگر شهر سکونت شما جزو شهرهایی که دارای فرودگاه بین المللی در ایران باشد، براحتی این امکان را دارید که از همان جا به این کشور سفر کنید و دیگر به تهران و فرودگاه بین المللی امام خمینی مراجعه نکنید.

برای مثال تور برزیل از تبریز، تور برزیل از ارومیه، تور برزیل از اهواز، تور برزیل از تهران، تور برزیل از مشهد، تور برزیل از شیراز، تور برزیل از اصفهان، تور برزیل از کیش، تور برزیل از رشت، تور برزیل از قشم هم برگزار می شود و این کار شما را در جهت صرفه جویی زمانی و کوتاه کردن مسیر مسافرت و همچنین یک تور اقتصادی ارزان برزیل و داشتن سفری راحت برقرار خواهد کرد.

 • سفر کم هزینه تا 200 BRL
 • تخت خوابگاهی 60-40 R
 • خرید یک ساندویچ و نوشیدنی 20-14 R
 • هزینه استفاده از اتوبوس برای راه‌های دور 15 R

 

 • سفر متوسط 200 تا 400 BRL
 • اتاق دو تخته در هتل خوب 300-160 R
 • شام برای دو نفر در یک رستوران معمولی 160-80 R
 • سفر یک روزه به دل طبیعت 250 

 

 • سفر لوکس بالای 400 BRL
 • رزرو هتل لوکس 800-500 R
 • شام برای دو نفر در رستوران عالی 400-200 R
 • رفتن به جنگل بیرون از مانائوس 1000-500 R

برای خرید سیم‌ کارت سفریار  به شما 2 اپراتور شناخته شده را معرفی می ‌کنیم: VIVO و oi.
VIVO از قدیمی‌ترین اپراتورهای برزیل است که هزینه ‌ای حدود 60 رئال دارد؛ این سیم‌ کارت جزو بهترین‌ اپراتورها در این کشور است و خودتان می ‌توانید نوع بسته اینترنتی را انتخاب کنید از بسته‌ یک روزه گرفته تا یک‌ ماه. از دیگر سیم ‌کارت‌های موجود در بازار برزیل می‌توان به Oi اشاره کرد با پرداخت حدود 50 رئال می ‌توانید این سیم ‌کارت را تهیه نمایید و به Wi-Fi آن وصل شوید و با هر جایی که می‌ خواهید تماس بگیرید.

 

پیش‌بینی آب و هوا

weather-icon
1401/11/09
3 درجه سانتیگراد

پوشیده از ابر کیفیت هوا : 75
weather-icon
1401/11/10
0 درجه سانتیگراد

پوشیده از ابر کیفیت هوا : 87
weather-icon
1401/11/11
-1 درجه سانتیگراد

پوشیده از ابر کیفیت هوا : 95
weather-icon
1401/11/12
1 درجه سانتیگراد

پوشیده از ابر کیفیت هوا : 91
weather-icon
1401/11/13
6 درجه سانتیگراد

پوشیده از ابر کیفیت هوا : 79
weather-icon
1401/11/14
8 درجه سانتیگراد

پوشیده از ابر کیفیت هوا : 72
weather-icon
1401/11/15
6 درجه سانتیگراد

پوشیده از ابر کیفیت هوا : 77

تنوع آب ‌و‌ هوایی زیادی در برزیل وجود دارد، اما بخش اعظمی از این کشور دارای آب ‌و ‌هوای گرمسیری است و پوشیده از جنگل های بارانی آمازون می باشد که در حوضه آب‌ ریز رود آمازون به وجود آمده ‌اند. برزیل دارای پنج آب ‌و ‌هوا مختلف می باشد که عبارت ‌اند از گرمسیری در مرکز، کوهستانی، نیمه خشک در شمال شرقی، استوایی در شمال و معتدل در جنوب.

در نواحی جنوبی برزیل، فصل خشک سال از ماه مارس (اواسط اسفند) شروع می شود و تا ماه نوامبر (اواسط آذر) ادامه پیدا می کند. نکته مهمی که باید درباره آب و هوای جنوب برزیل باید اطلاع داشته باشید این است که شهرهای جنوبی این کشور در ماه های دسامبر تا فوریه (اواسط آذر تا اواسط اسفند) از همیشه بارانی تر می شوند. نکته دیگر اینکه از آنجایی که کشور برزیل در نیمکره جنوبی زمین قرار گرفته است، فصل هایش با فصل های کشور ما برعکس است. یعنی تابستان های ما، زمستان برزیل محسوب می شود.

خوب است این را بدانید که در نواحی جنوب برزیل، در شب های ماه های ژوئن تا سپتامبر (اواسط خرداد تا اواسط مهر) هوا کمی خنک می شود. در این بازه زمانی از سال، هوای شهرهایی مثل ریو دو ژانیرو در جنوب برزیل شبیه به تابستان های اروپا می شود.

در این بازه زمانی از سال، گاهی اوقات باران در نواحی جنوب برزیل می بارد و گاهی اوقات هم هوا آفتابی می شود. نکته دیگر اینکه شما در این بازه زمانی از سال هرچقدر که بیشتر به جنوب برزیل نزدیک شوید، شاهد افت دمای بیشتری خواهید بود. با همه این اوصاف باید بگوییم که همه اوقات سال به جز ماه های آذر تا اسفند، به عنوان بهترین زمان سفر به ریو دو ژانیرو و دیگر شهرهای جنوبی برزیل شناخته می شوند.

icon

نقشه گردشگری

map-pic
نقشه 1
map-pic
نقشه 2
map-pic
نقشه 3
map-pic
نقشه 4

مراحل رزرو تور

۰۱
تماس و دریافت مشاوره
۰۲
ارسال قرارداد و واریز هزینه تور
۰۳
تحویل مدارک و شروع سفر
۰۴
پشتیبانی تا پایان سفر
flags

سوالات متداول تور

یکی از عوامل موثر در قیمت تور برزیل نحوه خرید آن است.

شما به دو صورت می توانید تور مورد نظرتان را رزرو کنید:

1- خرید حضوری

2- خرید اینترنتی.

با خرید اینترنتی می توانید در کمترین زمان ممکن تعداد بسیار زیادی از انواع تورها را در سایت های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید. شما با مقایسه تورهای برزیل در خرید اینترنتی نه تنها می توانید در هزینه هایتان صرفه جویی کنید، بلکه این کار می تواند در بالا بردن کیفیت سفرتان موثر باشد. ضمنا در هنگام خرید به صورت اینترنتی شما با کاهش قیمت بیشتری در تورهای خارجی به مقصد برزیل نسبت به خرید حضوری مواجه خواهید شد. چرا که بیشتر آفرهای تور برزیل تنها برای فروش اینترنتی لحاظ می شوند.

 • توجه داشته باشید که تحویل اتاق در اکثر هتل های برزیل در ساعت 14 و تخلیه اتاق در ساعت 12 می باشد. بنابراین اگر به صورت آنلاین از سایت ما تور مورد نظر خود را خریداری کردید؛ حتما به ساعت بلیط و هماهنگ بودن آن با زمان تحویل اتاق دقت نمایید.
 • کلیه خدمات تورهای برزیل ما با اطلاع کامل از رعایت پروتکل های بهداشتی توسط اقامتگاه مقصد ارائه خواهد شد. لذا برای افزایش سلامت سفر لازم است خود نیز ملاحظات لازم را در نظر داشته باشید.
 • حضور مسافر یک ساعت و نیم قبل از زمان پرواز در فرودگاه الزامی است.
 • برای استفاده از پرواز و پذیرش هتل تان، ارائه کارت های شناسایی و پاسپورت معتبر الزامیست. 
 • کنسلی تورهای برزیل در ایامی که تقاضای سفر به این مقصد بالاتر است، امکان پذیر نیست.
 • در تمامی مراحل سفر، کارشناسان پشتیبانی ما نیز همراه شما هستند و در صورت بروز هرگونه مشکل از لحظه ورود به سایت تا زمان بازگشت از سفر می توانید بدون نگرانی و در هر ساعت از شبانه روز با تلفن پشتیبانی 24 ساعته سفریار تماس حاصل نمایید.

 

سایر تورها

مشاهده نظرات

نظرتان را در مورد این تور با ما به اشتراک بگذارید

امتیاز 5.0 از 5 از بین 9 نفر امتیاز دهنده به تور برزیل

افزودن دیدگاه
name
phone
0 دیدگاه ثبت شده
جستجو
دسترسی سریع به محتوای صفحه