021- 91006828

تور مارماریس

plane-icon palane-icon مدت زمان پرواز : 3 ساعت و 45 دقیقه
flags-icon

قیمت تور مارماریس

barcode-icon

تور مارماریس مهر

مدت اقامت:
6 شب و 7 روز
معراج رفت: معراج airplane-icon معراج برگشت:‌ معراج
قیمت از   33,880,000 تومان
تاریخ‌های تور
barcode-icon

تور مارماریس با پرواز معراج

مدت اقامت:
6 شب و 7 روز
معراج رفت: معراج airplane-icon معراج برگشت:‌ معراج
قیمت از   34,200,000 تومان
تاریخ‌های تور
لحظه آخری
barcode-icon

تور لحظه آخری مارماریس ترکیه

مدت اقامت:
6 شب و 7 روز
زاگرس رفت: زاگرس airplane-icon زاگرس برگشت:‌ زاگرس
قیمت از   31,495,000 تومان
تاریخ‌های تور
flags-icon

تور مارماریس براساس هتل

barcode-icon

تور مارماریس هتل هیلتون دالامان

مدت اقامت:
6 شب و 7 روز
معراج رفت: معراج airplane-icon معراج برگشت:‌ معراج
قیمت از   79,330,000 تومان
جزییات تور
barcode-icon

تور مارماریس هتل گرین نیچر دیاموند

مدت اقامت:
6 شب و 7 روز
معراج رفت: معراج airplane-icon معراج برگشت:‌ معراج
قیمت از   51,270,000 تومان
جزییات تور
barcode-icon

تور مارماریس هتل سنتیدو اورکا لوتوس

مدت اقامت:
6 شب و 7 روز
معراج رفت: معراج airplane-icon معراج برگشت:‌ معراج
قیمت از   51,300,000 تومان
جزییات تور
barcode-icon

تور مارماریس هتل یو آل

مدت اقامت:
6 شب و 7 روز
معراج رفت: معراج airplane-icon معراج برگشت:‌ معراج
قیمت از   46,210,000 تومان
جزییات تور
barcode-icon

تور مارماریس هتل بلو بی پلاتینیوم

مدت اقامت:
6 شب و 7 روز
معراج رفت: معراج airplane-icon معراج برگشت:‌ معراج
قیمت از   42,090,000 تومان
جزییات تور
flags-icon

تور مارماریس از شهرستان

barcode-icon

تور مارماریس از اصفهان

مدت اقامت:
6 شب و 7 روز
معراج رفت: معراج airplane-icon معراج برگشت:‌ معراج
قیمت از   32,815,000 تومان
تاریخ‌های تور
pishnahad

موضوعی که خیلی حائز اهمیته این است که پرواز‌هایی که به مارماریس می ‌روند رفت و برگشت ‌شان 7 روزه است. برای مثال پروازهایی که جمعه به مارماریس می روند، جمعه هفته بعد بر می ‌گردند. البته بدانید که این قانون هم برای پروازهای ایرانی و هم پروازهای خارجی چارتر شده صدق می ‌کند؛ بنابراین تورهای مارماریس هم مانند مقاصد دیگر ترکیه مثل آنتالیا و کوش آداسی فقط مدت اقامت 6 یا 7 روزه دارند. نه کمتر، نه بیشتر! اما اگر شما اقامت کمتر هم بخواهید باید پروازهای ترک سیستمی را رزرو کنید که در این صورت قیمت تور شما خیلی گران ‌تر خواهد شد.

همانطور که می دانید قیمت تور مارماریس براساس عوامل مهمی همچون قیمت بلیط هواپیما پروازهای ایرانی (قشم ایر، ایران ایر و ماهان و ...) ، پروازهای ترک ( ترکیش، پگاسوس و...) به مقصد مارماریس و قیمت هتل رزرو شده در مارماریس متفاوت و متغییر ارائه می شود. البته علاوه بر این دو فاکتور اساسی که تاثیر زیادی در نرخ تور مارماریس دارد، تعداد روزهای اقامت شما، مدت تور و فصلی که در آن به مارماریس سفر می کنید همگی می توانند قیمت تور مارماریس شما عزیزان را دستخوش تغییراتی نمایند. موضوع مهم این است که قیمت تور مارماریس تابستان، ایام نوروز و در زمان های پر گردشگر در سال افزایش چشمگیری خواهد داشت.

اول از همه بدانید که هیچی پروازی به مارماریس نمی‌ رود و انتخاب پرواز ایرانی یا خارجی به بودجه و سلیقه شما برمیگردد! شما با خرید تور مارماریس اگر با پرواز آتا بروید به ازمیر خواهید رفت و بعد از حدود 4 ساعت ترانسفر زمینی به مارماریس میرسید. اگر هم با پرواز ایران ایر بروید، به فرودگاه دنیزلی می روید و بعد از حدود 3:30 ساعت به هتل تان می ‌رسید. اگر هم پرواز خارجی سان اکسپرس را انتخاب کردید باید به ازمیر بروید و بعد از 4 ساعت ترانسفر زمینی به مارماریس و هتل مورد نطرتان برسید. 
در ضمن ساعت پروازهای ایرانی برای تور مارماریس حدود 12 شب است و شما بعد از مسافتی که در پرواز و ترانسفر زمینی هستید، صبح به مارماریس خواهید رسید. ساعت پروازی ترک سان اکسپرس هم حدود 6 صبح است و شما حدودا ظهر به مارماریس و هتل مورد نظرتان می ‌رسید.

 

اول از همه بدانید که شلوغ ترین و بهترین زمان از نظر گردشگری در مارماریس، از اوایل خرداد تا اواخر مرداد ماه است که در این بازه زمانی برای پرواز و هتل ‌تان هزینه بیشتری باید بپردازید که البته اگر از یکی دو ماه قبل تور خود را رزرو نمایید، براحتی میتوانید کمی هزینه‌ هایتان را کاهش دهید. البته در این ماه‌ ها دما و رطوبت هوا در بالاترین حد خود است، که برای تفریحات مهیج آبی و لذت بردن از شن‌ های داغ سواحل زیبای آن بسیار جذاب است. اما خلوت ‌ترین ماه گردشگری در مارماریس، آذر و دی ماه است که قیمت تور مارماریس بسیار ارزان می شود.

این روزها به دلیل نوسانات ارزی بیشتر مسافران به دنبال تورهای دقیقه نودی مارماریس هستند! خوب این تورها درست زمانی ‌که هواپیما تا لحظه آخر پر نشود، توسط آژانس ها به پائین ‌ترین نرخ ممکن ارائه می شوند، قیمت آن ها مناسب است و فرصت باورنکردنی برای سفر با قیمت ارزانتر است. فقط مشکل اینجاست که شما همین امروز و فردا باید چمدانتان آماده و به سفر بروید. 
توجه داشته باشید که در ایام پر ترافیک مانند نوروز و تابستان تقریبا تور لحظه آخری ارزان ماماریس وجود ندارد. برای این بازه زمانی ها حتما باید از یک ماه جلوتر تور خود را رزرو نمایید. اگر هم محدودیت مالی دارید حتما برنامه سفر خود را به زمان ‌های کم گردشگر مارماریس موکول کنید که تور لحظه آخری مارماریس را حدود 20 تا 50 درصد ارزان تر بخرید.

 

این روزها با توجه به بالا رفتن نرخ ارز در کشورمان ایران بیشتر افرادی که اهل سفر هستند به دنبال پیدا کردن تور ارزان مارماریس هستند! در اصل این موضوع یکی از دغدغه های اصلی بیشتر گردشگران شده است، اما آیا این تورها انتخاب درستی برای شماست؟ یا اصلا تورهای ارزان مارماریس در این شرایط وجود دارند؟ خوب اگر بخواهیم جواب این سوالات شما را صادقانه بدهیم باید بگوییم که بسیاری از شما عزیزان به دنبال فرصتی مناسب برای سفری ارزان قیمت هستید.
اما بدانید که شما تنها زمان هایی از سال می توانید ارزان به مارماریس سفر کنید که زمان های لوسیزن و کم گردشگر مارماریس را انتخاب کنید که هتل ها و ایرلاین ها آفرهای هیجان انگیز و فوق العاده ای را به مشتریانشان ارائه می کنند و این هم بستگی به شرایط زمانی شما دارد که می توانید از آنها استفاده کنید یا خیر.

تور مارماریس
mobile
پیش شماره:
+۹۰
clock
اختلاف زمان:
-1:30
book
ویزا:
ندارد
wallet-money.svg
واحد پول:
لیر
language-circle
زبان رسمی:
ترکی
hospital
اورژانس
۱۱۲
alarm
پلیس
5274503
alarm
آتش‌نشانی:
۱۱۰
profile-2user
مذهب:
شیعه

اینکه کدام منطقه مارماریس برای انتخاب هتل و اقامت شما بهتر است، بستگی به این دارد که شما در سفر به مارماریس به دنبال چه چیزی هستید؟ برای مثال مرکز شهر مارماریس از این نظر که هتل های ساحلی دارد و هم اینکه هتل هایش در نزدیکی مراکز خرید مارماریس و جاهای دیدنی مارماریس هستند بسیار مناسب و پرطرفدار است، البته قیمت آنها هم بالا است!
از طرفی هتل های منطقه تورونچ مارماریس از این جهت برای اقامت مناسبند که اکثرشان دارای آشپزخانه هستند و شما می توانید خودتان غذای مورد علاقه تان را در هتل درست کنید و بدین شکل تور مارماریس شما هم ارزان تر تمام می شود. با این توضیحات باید بگوییم که که هر کدام از مناطق مارماریس برای اقامت گروهی از مسافران مناسب هستند و شما باید حتما قبل از رزرو هتلتان در مارماریس متوجه شوید که کدام منطقه مارماریس برای اقامت شما با سلیقه و شرایط خودتان مناسب تر است.

اما پیشنهاد ما به شما اقامت در مناطق زیر است: 

 • منطقه ایچملر مارماریس
 • منطقه تورونچ مارماریس
 • منطقه داتچا مارماریس

 

بیشتر مسافران بر این تصورند که مارماریس تنها به صورت تورهای هوایی برگزار می شود اما همیشه اینطور هم نیست! غالبا تورهای زمینی برای مسیر مارماریس در ایام نوروز و فصول پرگردشگر این مقصد توسط بعضی از آژانس های مسافرتی اجرا می ‌شود. درست زمان ‌هایی که حجم و درخواست مسافران به اوج خود رسیده باشد، آژانس‌ ها تصمیم به برگزاری تورهای زمینی می ‌کنند. در ضمن اگر به دنبال تور ارزان و قیمت مناسب این مقصد هستید، تور زمینی مارماریس گزینه ای بسیار عالی محسوب می شود و در ضمن تور زمینی مارماریس از تبریز طرفداران زیادی دارد. در آخر مهم است بدانید که اگر مبدا شما شهر تهران باشد حدود 30 ساعت تا مارماریس در مسیر هستید.

در خصوص اطلاعات پروازی باید بگوییم که اگر قصد سفر هوایی به مارماریس را دارید، شما مسافران عزیز می‌توانید از فرودگاه‌های ازمیر و بدروم که 3:30 دقیقه تا مارماریس فاصله دارند و یا از فرودگاه دالامان مارماریس (Dalaman Airport) با 1:10 دقیقه فاصله از مارماریس استفاده کنید. اطلاعات کلی این شهر به شرح زیر است:

 • زبان رسمی: ترکی استانبولی
 • واحد پول: لیر ترکی (TRY)، هر 1 لیر ترکیه (3,000 تومان)  
 • نوع برق شهری: ۲۳۰ ولت/ ۵۰ هرتز
 • کد کشور: ۹۰+
 • شماره ‌های اضطراری: ۱۱۲
 • اختلاف ساعت مارماریس نسبت به تهران: یک ساعت و نیم از تهران عقب‌تر است.
 • فرودگاه ‌های بین ‌المللی: فرودگاه دالامان مارماریس
 • دین رسمی: ترکیه کشوری سکولار است و بنابراین در این سرزمین چیزی به نام دین رسمی وجود ندارد. با این حال بیشترین جمعیت مذهبی این کشور، یعنی 97% را مسلمانان تشکیل داده ‌اند که اغلب آن ها سنی مذهب هستند و شیعه ها در اقلیت قرار دارند.
 • سوغات شهر: قهوه، ادویه، شیرینی پسته ‌ای، باقلوا و راحت القلوم، قهوه جوش، پوشاک، زیورآلات و...

 

یکی از مهمترین موارد سفر به مارماریس موضوع حمل و نقل است. اتوبوس ‌ها در مارماریس برای اکثر مقصدها موجود است که کرایه ‌های به نسبت اقتصادی دارندو نیز دالموش یا مینی ‌بوس ‌ها هم به تعداد زیادی در مارماریس هستند که در طول سفرتان می ‌توانید از آن ‌ها استفاده کنید. البته امکان دارد به دلیل استفاده مردم محلی از آن‌ ها، کمی شلوغ شوند.
تاکسی ها هم گزینه بعدی شماست، اما دقت داشته باشید که از ابتدا، کرایه را با راننده تاکسی هماهنگ کنید که در طول جابه جایی با قیمت های فضایی روبرو نشوید! ضمنا توجه داشته باشید که برخی از تاکسی ها با دو نرخ متفاوت در روز و شب کار می ‌کنند. در آخر گزینه آخر شما کشتی ها بین رادوس و مارماریس است که تنها در طول تابستان به صورت روزانه تردد میکنند، اما در طول فصل زمستان تنها دو روز در هفته حرکت دارند.
در آخر لازم به ذکر است که در طول سفرتان این امکان را هم دارید که ماشین یا موتور کرایه کنید، یا این که از سرویس اتومبیل به همراه راننده برای مدت نامحدود استفاده کنید.

 

پیش‌بینی آب و هوا مارماریس

weather-icon
1402/07/03
33 درجه سانتیگراد

کمی ابری کیفیت هوا : 27
weather-icon
1402/07/04
29 درجه سانتیگراد

کمی ابری کیفیت هوا : 40
weather-icon
1402/07/05
27 درجه سانتیگراد

ابرهای پراکنده کیفیت هوا : 45
weather-icon
1402/07/06
26 درجه سانتیگراد

ابرهای پراکنده کیفیت هوا : 41
weather-icon
1402/07/07
26 درجه سانتیگراد

ابرهای پارچه پارچه شده کیفیت هوا : 39
weather-icon
1402/07/08
29 درجه سانتیگراد

ابرهای پارچه پارچه شده کیفیت هوا : 36
weather-icon
1402/07/09
32 درجه سانتیگراد

پوشیده از ابر کیفیت هوا : 32
 • آب و هوای استانبول در فصل بهار

ترکیب رطوبت و دما در فصل بهار، باعث می شود آب و هوایی معتدل و عالی را تجربه کنید. دمای میانگین در این فصل در محدوده ۱۶٫۶ تا ۲۷٫۷ درجه سانتی ‌گراد است و باران با متوسط ۱ تا ۲ روز در ماه در بهار، اتفاق می افتد. فصل بهار دومین زمان شلوغ گردشگری مارماریس بشمار می رود و همین موضوع این فصل را زمانی ایده آل و پرگردشگر برای تفریح مسافران می کند.

 • آب و هوای استانبول در فصل تابستان

ماه‌ های میانی سال در فصل تابستان، میزبان آب و هوایی معتدل و مطلوب گرم هستند. این بازه زمانی از سال شاهد بارش باران نیستند. ماه‌ های ژوئن تا اوت، فصل داغ گردشگری از نظر حضور گردشگران در مارماریس می باشد، بنابراین ممکن است با افزایش قیمت در هزینه هتل‌ ها و پروازها مواجه شوید.

 • آب و هوای استانبول در فصل پاییز

دمای میانگین در فصل پاییز در محدوده ۱۹٫۹ تا ۳۳٫۳ درجه سانتی ‌گراد متغیر است که با توجه به میزان رطوبت و وزش باد، به شما احساس مطلوب و لذت بخشی را القا می کند. حدودا در هر ماه به ‌صورت میانگین ۱ تا ۳ روز بارش موثر برف یا باران وجود دارد. در ضمن با توجه به آب و هوا، پاییز فصل خلوت گردشگری مارماریس است، بنابراین قیمت هتل‌ ها و بلیط ‌های هواپیما کاهش می ‌یابد.

 • آب و هوای استانبول در فصل زمستان

آب و هوا زمستان با دمای میانگین ۱۴٫۸ تا ۱۸٫۳ درجه سانتی ‌گراد در مارماریس کمی سرد است. به ‌صورت میانگین ۳ تا ۶ روز بارش موثر برف و باران در این زمان از سال وجود دارد. فصل زمستان، نیز از فصول خلوت گردشگری مارماریس است و قیمت تورهای مارماریس به شدت کاهش می یابد.

ماه ‌های ژوئن تا اکتبر یعنی درست اواسط خرداد تا اواسط آبان ماه، بهترین زمان سفر به مارماریس شناخته می شود. در طول تابستان، دمای آب مارماریس برای شنا کردن و تجربه انواع تفریحات ساحلی و آبی بسیار مناسب و هیجان انگیز می ‌شود. با این حساب، می ‌توان گفت که شما با سفر در این بازه زمانی می ‌توانید جذاب ترین تفریحات را در تور مارماریس تجربه کنید.

icon

نقشه گردشگری مارماریس

دانلود همه نقشه‌ها
map-pic
نقشه 1
map-pic
نقشه 2
map-pic
نقشه 3

مراحل رزرو تور مارماریس

۰۱
تماس و دریافت مشاوره
۰۲
ارسال قرارداد و واریز هزینه تور
۰۳
تحویل مدارک و شروع سفر
۰۴
پشتیبانی تا پایان سفر
flags

سوالات متداول تور مارماریس

یکی از عوامل موثر در قیمت تور مارماریس نحوه خرید آن است. شما به دو صورت می توانید تور مورد نظرتان را رزرو کنید: 1- خرید حضوری 2- خرید اینترنتی. با خرید اینترنتی می توانید در کمترین زمان ممکن تعداد بسیار زیادی از انواع تورها را در سایت های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید. شما با مقایسه تورهای مارماریس ترکیه در خرید اینترنتی نه تنها می توانید در هزینه هایتان صرفه جویی کنید، بلکه این کار می تواند در بالا بردن کیفیت سفرتان موثر باشد. ضمنا در هنگام خرید به صورت اینترنتی شما با کاهش قیمت تور مارماریس بیشتری نسبت به خرید حضوری مواجه خواهید شد. چرا که بیشتر آفرهای تور مارماریس تنها برای فروش اینترنتی لحاظ می شوند.

توجه داشته باشید که تحویل اتاق در اکثر هتل های مارماریس در ساعت 14 و تخلیه اتاق در ساعت 12 می باشد. بنابراین اگر به صورت آنلاین از سایت ما تور مارماریس خود را خریداری کردید؛ حتما به ساعت بلیط و هماهنگ بودن آن با زمان تحویل اتاق دقت نمایید.
کلیه خدمات تور مارماریس ما با اطلاع کامل از رعایت پروتکل های بهداشتی توسط اقامتگاه مقصد ارائه خواهد شد. لذا برای افزایش سلامت سفر لازم است خود نیز ملاحظات لازم را در نظر داشته باشید.

 • حضور مسافر یک ساعت و نیم قبل از زمان پرواز در فرودگاه الزامی است.
 • برای استفاده از پرواز و پذیرش هتل تان، ارائه کارت های شناسایی معتبر الزامیست. 
 • کنسلی تور مارماریس از تهران در ایامی که تقاضای سفر به این مقصد بالاتر است، امکان پذیر نیست.
 • در تمامی مراحل سفر، کارشناسان پشتیبانی ما نیز همراه شما هستند و در صورت بروز هرگونه مشکل از لحظه ورود به سایت تا زمان بازگشت از سفر می توانید بدون نگرانی و در هر ساعت از شبانه روز با تلفن پشتیبانی 24 ساعته سفریار تماس حاصل نمایید.

 

مشاهده نظرات

نظرتان را در مورد این تور با ما به اشتراک بگذارید

امتیاز 4.7 از 5 از بین 28 نفر امتیاز دهنده به تور مارماریس

افزودن دیدگاه
name
phone
0 دیدگاه ثبت شده
جستجو
دسترسی سریع به محتوای صفحه