021- 91006828

تور آنتالیا

plane-icon palane-icon مدت زمان پرواز : 4 ساعت و 50 دقیقه
flags-icon

قیمت تور آنتالیا

barcode-icon

آفر تور آنتالیا

مدت اقامت:
6 شب و 7 روز
معراج رفت: معراج airplane-icon معراج برگشت:‌ معراج
قیمت از   14,860,000 تومان
تاریخ‌های تور
barcode-icon

تور آنتالیا با پرواز مستقیم

مدت اقامت:
6 شب و 7 روز
پگاسوس رفت: پگاسوس airplane-icon پگاسوس برگشت:‌ پگاسوس
قیمت از   20,490,000 تومان
تاریخ‌های تور
barcode-icon

تور آنتالیا مهر

مدت اقامت:
6 شب و 7 روز
تیلویند ایرلاینز رفت: تیلویند ایرلاینز airplane-icon تیلویند ایرلاینز برگشت:‌ تیلویند ایرلاینز
قیمت از   24,140,000 تومان
تاریخ‌های تور
لاکچری
barcode-icon

تور آنتالیا با پرواز ترک

مدت اقامت:
6 شب و 7 روز
ترکیش رفت: ترکیش airplane-icon ترکیش برگشت:‌ ترکیش
قیمت از   29,990,000 تومان
تاریخ‌های تور
ارزان قیمت
barcode-icon

تور آنتالیا با پرواز قشم ایر

مدت اقامت:
6 شب و 7 روز
قشم ایر رفت: قشم ایر airplane-icon قشم ایر برگشت:‌ قشم ایر
قیمت از   23,990,000 تومان
تاریخ‌های تور
barcode-icon

تور آنتالیا با پرواز ایرانی

مدت اقامت:
6 شب و 7 روز
ایران ایر تور رفت: ایران ایر تور airplane-icon ایران ایر تور برگشت:‌ ایران ایر تور
قیمت از   17,210,000 تومان
تاریخ‌های تور
barcode-icon

تور آنتالیا با پرواز کورندون

مدت اقامت:
6 شب و 7 روز
کورندون رفت: کورندون airplane-icon کورندون برگشت:‌ کورندون
قیمت از   22,480,000 تومان
تاریخ‌های تور
barcode-icon

تور استانبول آنتالیا

مدت اقامت:
7 شب و 8 روز
ایران ایر رفت: ایران ایر airplane-icon ایران ایر برگشت:‌ ایران ایر
قیمت از   34,990,000 تومان
جزییات تور
flags-icon

تور آنتالیا بر اساس هتل

لاکچری
barcode-icon

تور آنتالیا هتل 5 ستاره UALL

مدت اقامت:
6 شب و 7 روز
پگاسوس رفت: پگاسوس airplane-icon پگاسوس برگشت:‌ پگاسوس
قیمت از   60,120,000 تومان
جزییات تور
barcode-icon

تور آنتالیا هتل گرانادا لاکچری

مدت اقامت:
6 شب و 7 روز
تیلویند ایرلاینز رفت: تیلویند ایرلاینز airplane-icon تیلویند ایرلاینز برگشت:‌ تیلویند ایرلاینز
قیمت از   81,940,000 تومان
جزییات تور
barcode-icon

تور آنتالیا هتل گرند پارک لارا

مدت اقامت:
6 شب و 7 روز
تیلویند ایرلاینز رفت: تیلویند ایرلاینز airplane-icon تیلویند ایرلاینز برگشت:‌ تیلویند ایرلاینز
قیمت از   56,290,000 تومان
تاریخ‌های تور
flags-icon

تور آنتالیا از شهرستان

barcode-icon

تور آنتالیا از شیراز

مدت اقامت:
6 شب و 7 روز
ایران ایر تور رفت: ایران ایر تور airplane-icon ایران ایر تور برگشت:‌ ایران ایر تور
قیمت از   23,700,000 تومان
جزییات تور
barcode-icon

تور آنتالیا از تبریز

مدت اقامت:
6 شب و 7 روز
پگاسوس رفت: پگاسوس airplane-icon پگاسوس برگشت:‌ پگاسوس
قیمت از   22,640,000 تومان
تاریخ‌های تور
pishnahad
 
هزینه تور آنتالیا ارزان به چند عامل مهم همچون بلیط رفت و برگشت هواپیما، انتخاب هتل (هتل 3 ستاره،4 ستاره، 5 ستاره، هتل هایall  یا (uall، نوع ایرلاین، تعداد روزهای اقامت و خدماتی که از آژانس دریافت می کنید، بستگی دارد. معمولا در بیشتر آژانس های همکار، تورهای آنتالیا به صورت پکیج به شما ارائه می ‌شوند و این امکان را ندارید که تغییراتی در پرواز رفت و برگشت یا هتل خود ایجاد کنید. اما در سفریار شما امکان انتخاب تاریخ، هتل و هر ایرلاینی که مدنظرتان هست را خواهید داشت. در خصوص هتل محل اقامت نیز این نکته را در نظر داشته باشید که اگر هتل شما در محل های معروف آنتالیا مثل کمر، بلک و... باشد، هزینه اقامت بالاتر است و اگر هتل شما در مرکز منطقه لارا باشد، هزینه اقامت شما کاهش می یابد.
توجه داشته باشید که اقامت در آنتالیا تنها یک هفته است! پروازهای رفت و برگشت آنتالیا یک هفته ‌ای هستند؛ یعنی پروازهایی که چهارشنبه به آنتالیا می ‌روند چهارشنبه هفته بعد بر می‌ گردند. بنابراین مدت اقامت در تورهای آنتالیا فقط 6 یا 7 روزه است؛ نه کمتر، نه بیشتر! شما تور مسافرتی آنتالیا را چه با پروازهای ایرانی، چه با پروازهای خارجی بگیرید باید یک هفته در آنتالیا اقامت داشته باشید.
 
 
شما برای سفر به آنتالیا دو راه پیش رو دارید: 1- تور آنتالیا با پروازهای ایرانی ارزان ‌تر اما با معطلی بیشتر را انتخاب نمایید. 2- تور آنتالیا با پروازهای خارجی گران ‌تر اما سریع و خیلی راحت به مقصدتان برسید.
 
 • تور آنتالیا با پرواز ایرانی

توجه داشته باشید که شرکت های هواپیمایی ایرانی، مسافران را در خود فرودگاه آنتالیا پیاده نمی ‌کند. هر ایرلاین به یکی از شهرهای اطراف آنتالیا فرود می آید که حدود 3 الی 4 ساعت با ماشین تا خود آنتالیا فاصله دارند. برای مثال: 
 1. پرواز ایران ایر و ماهان به آنتالیا ←  فرود در شهر اسپارتا ← ترانسفر زمینی آنتالیا (حدود 4 ساعت)
 2. پرواز قشم ایر به آنتالیا ←  فرود در شهر دنیزلی ← ترانسفر زمینی آنتالیا (حدود 3.5 ساعت)
لازم به ذکر است که حرکت پروازهای ایرانی حدودا ساعت 12 شب است که شما ساعت 3 صبح به دنیزلی یا اسپارتا میرسید و بعد از 4 ساعت حدودا ساعت 7 صبح به آنتالیا خواهید رسید. ضمنا در تور آنتالیا ترانسفر زمینی بر عهده آژانس مسافرتی است.
 
 • تور آنتالیا با پرواز ترک

اگر ترانسفر زمینی و معطلی شما را اذیت می‌ کند، پروازهای ترک را برای تور آنتالیا انتخاب نمایید که حرکت‌ شان معمولا صبح زود است و شما قبل از ظهر مستقیم به خود فرودگاه آنتالیا و با ترانسفری کوتاه به هتل ‌محل اقامتتان می ‌رسید. البته این همه راحتی کمی هزینه هم برایتان دارد. پروازهای ترک تقریبا 30 درصد از پروازهای ایرانی گران ‌تر خواهند بود.
 
فصول پاییز و زمستان به دلیل سردی هوا قیمت تور آنتالیا را به پایین ‌ترین حد خود میرساند! معمولا با شروع فصل سرما بسیاری از هتل ‌های 5 ستاره آنتالیا به خصوص در منطقه کمر به دلیل حجم کم مسافر و به دلیل قرار گیری در فصل لوسیزن تعطیل می ‌شوند. بنابراین اگر در پاییز یا زمستان راهی این شهر شوید می توانید با قیمت خیلی مناسب به آنتالیا سفر کنید البته انتخاب هتل‌ هایتان محدود می ‌شود.
 
درست زمانی که هواپیما تا لحظه آخر پر نشود؛ باید به پایین ‌ترین نرخ ممکن فروخته شود تا ظرفیت آن تکمیل شود، چون آژانس ها متحمل ضرر و زیان مالی می شوند. به همین دلیل قیمت تور آنتالیا بسیار مناسب می شود و میتوانید تجربه سفر ارزان به آنتالیا را داشته باشید. فقط یه مشکل هست که باید بلافاصله برای سفر به آنتالیا آماده شوید.
این موضوع را هم بدانید که همه تورهای لحظه آخری آنتالیا هم ارزان نیستند. در ایام پر ترافیک مثل ایام نوروز و تابستان تقریبا تور لحظه آخری ارزانی وجود ندارد. برای این بازه زمانی ها می بایستی از چندین روز قبل تور خود را رزرو کنید. اگر محدودیت مالی دارید حتما برنامه سفرتان را به زمان ‌های خلوت ‌تر موکول کنید که تور لحظه آخری آنتالیا را حدود 20 تا 50 درصد ارزان بخرید. 
خیلی از مسافران فکر می کنند که با تور آنتالیا زمینی سفر کنند؛ کل راه را در اتوبوس خوش می گذرانند و تا موقعی که برسند کلی خاطرات بامزه برایشان به یادگار می ماند. اما به این موضوع فکر کنید که از تهران تا آنتالیا به صورت زمینی حداقل 30 ساعت در راه هستید البته که این را هم بدانید تورهای زمینی آنتالیا همیشگی و هر موقعی از سال برگزار نمی شود. این تورها اکثرا در فصل تابستان که توریستی ترین زمان برای سفر به آنتالیا میباشد توسط بعضی از آژانس های هواپیمایی برگزار می شوند.

برای خرید تور آنتالیا ارزان قیمت از آژانس سفریار، تورها را براساس کمترین قیمت قرار دهید. انتخاب مدت کوتاه تر سفر، هتلی با امکانات پایین تر و موکول کردن سفرتان به ایام کم گردشگر آنتالیا به شما کمک خواهد کرد که تور آنتالیا ارزان را براحتی تهیه نمایید. همچنین تورهای لحظه آخری آنتالیا هم می تواند انتخابی مقرون به صرفه برای کاهش هزینه ‌های شما باشد. برای خرید یک تور ارزان قیمت آنتالیا طبیعی است که باید کمی سطح توقع تان را پایین بیاورید. در آخر به شما پیشنهاد می دهیم که اگر می خواهید هزینه تور مسافرتی آنتالیا خود را کاهش بدهید، می توانید:

 • دی ماه را برای سفر انتخاب کنید.
 • با پرواز داخلی به تور آنتالیا بروید.
 • هتل های 4 یا 3 ستاره را برای اقامت رزرو کنید.

 

مانند هر تور مسافرتی دیگری، قیمت تور آنتالیا به عوامل مختلفی همچون شرکت هواپیمایی، کلاس پروازی، ساعت پرواز، مدت اقامت تور، محل اقامت و تاریخ سفر بستگی دارد. در ایام شلوغ و پر گردشگر مثل بهار و تابستان یا تعطیلات سال نو میلادی و نوروز، تورها در بالاترین قیمت خود قرار می گیرند. از سوی دیگر در فصول سرد سال مانند پاییز و اوایل زمستان، در پی کاهش تقاضای سفر، نرخ تور لحظه آخری آنتالیا نیز به حداقل می ‌رسد.

اما بطور کلی با توجه به متغیر بودن قیمت‌ ها در ایران و نوسانات ارزی، قیمت ثابتی برای این تورها وجود ندارد، اما معمولا قیمت تورهای لحظه آخری آنتالیا بین 10 تا 50 درصد قیمت تورهای معمولی ارزان ‌تر است. برای مثال ممکن است یک تور آنتالیا لحظه آخری، دو روز قبل از تاریخ برگزاری سفر با 10 درصد تخفیف ارائه شود. اما همین تور، در لحظات پایانی و درست چند دقیقه مانده به پرواز، با 70 درصد تخفیف ارائه شود. در نتیجه برگزار کننده مجبور است تا با کاهش نرخ تور لوکس آنتالیا، ظرفیت تور خود را در قالب یک تور لحظه آخری آنتالیا پر کند.

 

تور آنتالیا
mobile
پیش شماره:
+۹۰
clock
اختلاف زمان:
-1:30
book
ویزا:
ندارد
wallet-money.svg
واحد پول:
لیر
language-circle
زبان رسمی:
ترکی
hospital
اورژانس
۱۱۲
alarm
پلیس
5274503
alarm
آتش‌نشانی:
۱۱۰
profile-2user
مذهب:
شیعه
قبل از خرید بلیط هواپیما در سفر با تور آنتالیا ارزان و تور آنتالیا لحظه آخری باید بدانید که معمولا دو سری پرواز از ایران به مقصد آنتالیا انجام می ‌شود؛ پروازهای ترک و پروازهای ایرانی که در ادامه شرایط هرکدام را توضیح خواهیم داد:
 
 • فرودگاه اسپارتا
پروازهای ایرانی در فرودگاه اسپارتا فرود می ‌آیند که فرودگاه کوچکی هم است و حدود ۳ ساعت (140 کیلومتر) با شهر آنتالیا فاصله دارد. در تورهایی که با پروازهای ایرانی برگزار میشوند، مسافران ایرانی از این فرودگاه توسط تور لیدرها و با اتوبوس یا ون‌ های توریستی به هتل‌ هایشان منتقل می‌ شوند.
 • فرودگاه بین المللی آنتالیا
اگر با پروازهای ترک (پرواز مستقیم تهران آنتالیا) سفر کردید؛ به این فرودگاه می نشینید که معمولا نسبت به پروازهای ایرانی گران ‌تر هم هستند و در واقع این فرودگاه اصلی این شهر است و درست در ۱۰ کیلومتری مرکز شهر قرار دارد. این فرودگاه از پرترددترین فرودگاه ‌ها حتی در سطح قاره‌ اروپا می باشد و سالانه پذیرای حدود ۲۲ میلیون نفر مسافر است.
 • ویزا: نمی ‌خواهد
 • واحد پول: لیر ترکیه (TRY)
 • زمان محلی: ۳+ GMT
 • زبان رسمی: ترکی
 • دین اکثریت مردم: اسلام
 • بهترین فصل سفر: تابستان
 • سبک تفریحات و دیدنی ‌ها: تفریحات آبی، تفریحات هیجانی، بازار گردی، بناهای تاریخی،
 • نوع برق شهری: ۲۳۰ ولت / ۵۰ هرتز
 • سوغاتی ‌ها: قهوه ترک، انواع شیرینی‌ های ترکی مانند باقلوا و راحت الحلقوم، پوشاک ترک، گلیم و قالی و...
 • بهترین مکان برای اقامت: بافت تاریخی شهر، محله لارا، اطراف ساحل کنیالتی، شهر کِمِر (۴۳ کیلومتری آنتالیا)

یکی از مزایای تور لحظه آخری آنتالیا این است که همان تور باکیفیت به شکل ارزان قیمت به شما ارائه میشود و در واقع همان تور سیستمی، خیلی ارزان با همان کیفیت بشما فروخته می شوند. چون تور لحظه آخری، در اصل یک تور استاندارد است و به دلیل اینکه متقاضیان پرواز کاهش می یابند، در متنوع ترین حالت ارائه می شوند و طبق قانون هیچ امکاناتی نباید برای خریدار محدود شود. اما معایب تور لحظه آخری آنتالیا ترکیه چیست؟

 • از ایرادهایی که به تور لحظه آخری ترکیه آنتالیا وارد میشود این بوده که حتما باید آمادگی لازم برای سفر با آن را داشته باشید و چمدانتان بسته باشد زیرا ممکن دارد چند ساعت دیگر زمان پروازتان باشد.
 • تورهای لحظه آخری قابل کنسل شدن نیستند و اگر هم بخواهید این کار را کنید هزینه قابل بازگشت نمی باشد.
 • سومین مورد این است که انتخاب صندلی هواپیما و اتاق هتل خیلی آسان نیست! چون امکان دارد بهترین های آنها از قبل رزرو شده باشند.

 

برخلاف اینکه خیلی از مسافران فصل زمستان را به عنوان یکی فصل سفر مناسب به این مقصد نمی دانند، اما جاذبه های سفرهای زمستانی بسیار متنوع تر از سفرهای تابستانی و بهاره به آنتالیا وجود دارد. در این فصل آنتالیا با کمی کاهش در تعداد مسافران همراه می شود، بنابراین اگر به دنبال ارزان ترین زمان سفر به آنتالیا هستید، پیشنهاد میکنیم فصل زمستان را برای سفر انتخاب کنید و در این بازه زمانی تورهای مسافرتی آنتالیا از فصل پاییز هم ارزان تر به شما ارائه می شود.

آفر تور آنتالیا درست زمانی به شما معرفی می شود که در یک حداقل فاصله زمانی تا تاریخ شروع تور که معمولا بین 1 تا 2 روز مانده به تاریخ اتمام ثبت نام تور مسافرتی آنتالیا، ظرفیت آن تکمیل نشده باشد و در این صورت، کارگزار یا آژانس های مسافرتی مجبور به فروش تور با تخفیف ویژه خواهد شد که در اصطلاح تور آف خورده یا تور تخفیف خورده آنتالیا را بوجود می آورد.

در ادامه پیشنهاد میکنیم برای تهیه این آفر های تور آنتالیا عضو باشگاه مشتریان سفریار شوید تا از اخبار ارائه این تورها باخبر شوید و به محض دریافت این خبر با مشاوران ما تماس حاصل نمایید تا شما را در خصوص رزرو و یا خرید تورهای لحظه آخری آنتالیا به بهترین نحو راهنمایی نمایند. همچنین در هنگام خرید آفر تور‌ آنتالیا لحظه آخری، بهتر است آگاهانه و با بررسی همه جوانب سفر، تور مسافرتی مورد نظرتان را برگزینید.

 

پیش‌بینی آب و هوا آنتالیا

weather-icon
1402/07/01
29 درجه سانتیگراد

آسمان صاف کیفیت هوا : 66
weather-icon
1402/07/02
28 درجه سانتیگراد

آسمان صاف کیفیت هوا : 57
weather-icon
1402/07/03
28 درجه سانتیگراد

آسمان صاف کیفیت هوا : 44
weather-icon
1402/07/04
28 درجه سانتیگراد

آسمان صاف کیفیت هوا : 38
weather-icon
1402/07/05
30 درجه سانتیگراد

آسمان صاف کیفیت هوا : 39
weather-icon
1402/07/06
31 درجه سانتیگراد

آسمان صاف کیفیت هوا : 40
weather-icon
1402/07/07
31 درجه سانتیگراد

آسمان صاف کیفیت هوا : 48
 • آنتالیا در فصل بهار

در فصل بهار دمای این شهر به طور میانگین 21 درجه سانتیگراد است، هرچند که در اوایل فصل نزدیک به 10 درجه و در آخر فصل به 31 درجه هم می رسد. تابش نور آفتاب در روز به 11 ساعت افزایش پیدا می کند و دمای هوای شهر در این فصل به آرامی رو به گرما می رود و دمای آب برای شنا کردن عالی میشود. لازم به ذکر است که هزینه سفر به آنتالیا در اوایل فصل به  دلیل برخورد با تعطیلات نوروزی گرانتر است.
 
 • آنتالیا در فصل تابستان

دمای هوای آنتالیا در بازه زمانی اواسط فروردین تا آبان یعنی آپریل تا نوامبر دارای آب و هوای گرم تابستانی است و در این تاریخ می توان در دریا شنا کرد و از ورزش های آبی لذت برد. در تابستان، این شهر به طور میانگین، دمایی در حدود 28 درجه را تجربه می نماید. این فصل بهترین فصل و گران ترین فصل برای مسافرت به این شهر توریستی به شمار می آید و شلوغ ترین فصل مسافرتی در طول سال برای آنتالیا می باشد.
 
 • آنتالیا در فصل پاییز

در ماه اکتبر (بین مهر و آبان) دمای هوا بین 18 تا 25 درجه سانتیگراد متغیر می باشد و در این فصل آب و هوای آنتالیا رو به سرما می ‌رود که امکان دارد برای برخی مسافران کمی سرد و آزاردهنده باشد چرا که هوا با وزش باد‌های سرد همراه است. در این فصل از سال به دلیل وجود سرما گردشگران کمی به این شهر سفر می ‌کنند، پس تخفیف های مناسبی در هتل ‌ها دیده می شود.
 
 • آنتالیا در فصل زمستان

در فصل زمستان با پایین آمدن دما تا 1 درجه سانتی گراد هوای آنتالیا خیلی سرد میشود. آب دریای مدیترانه سرد است و احتمال بارش برف در این فصل وجود دارد؛ اما در ماه ‌های فصل زمستان احتمال باران زیاد است. از آنجا که سفر به آنتالیا در این فصل متقاضیان بسیار کمی دارد در نتیجه در این دوره هتل ها و ایرلاین ها آفرهای ویژه ای را به مسافران ارائه می کنند.

با توجه به شرایط آب و هوایی، بهترین زمان سفر به آنتالیا از اردیبشهت ماه تا اواسط مهرماه می باشد. در این بازه زمانی شما می ‌توانید در دریا شنا کنید و از تفریحات آنتالیا نهایت لذت را ببرید. اگر هم طرفدار آفتاب گرفتن زیر تابش شدید نور خورشید هستید، بهتر است در فصل تابستان به آنتالیا سفر کنید. در تابستان دمای آنتالیا بین 30 تا 40 درجه سانتیگراد متغیر است. این دما برای شنا کردن و آفتاب کردن در گرمای دلچسب تابستان بسیار لذت بخش می باشد. ضمن اینکه به دلیل تعطیلات تابستانی، تعداد تور آنتالیا در این فصل بیشتر می ‌شود.

درست روزهای آخر گاهی چند صندلی پرواز یا اتاق‌ های هتل خالی می ‌ماند که آژانس ‌های هواپیمایی این ظرفیت ‌های خالی را با تخفیف های ویژه برای فروش ارائه می دهند. بصورتیکه تا زمان پرواز اگر به هر دلیلی پرواز پر نشود قیمت تور تا حدی پائین می آورند که به فروش برود. تقریبا اکثر مسافران از این قضیه مطلع هستند و ترجیح می‌ دهند که از تور لحظه آخری آنتالیا استفاده کنند تا هزینه کمتری را بپردازند.

خیلی از گردشگران فکر می کنند که برای پکیج مسافرتی که هزینه کمتری نسبت به قیمت عادی که دارد پرداخت میکنند، امکانات و خدمات کمتری از آژانس مسافرتی مورد نظر دریافت می‌ کنند. اما مهم است بدانید که تنها تفاوت یک تور لحظه آخری آنتالیا با استاندارد همان تور در قیمت آن است. تورهای لحظه آخری آنتالیا ، از نظر امکانات و خدمات هیچ تفاوتی با تورهای استاندارد به مقصد آنتالیا ندارند. 

ضمنا توجه داشته باشید که طبق قانون هیچ امکاناتی نباید برای خریدار محدود شود! به طوریکه در بعضی مواقع پیش می آید که برای مثال در یک هواپیما شما در کنار مسافری نشسته اید که دارای بلیط 900 هزار تومانی باشد، در حالی که شما بلیط خود را شاید تنها با 500 هزار تومان تهیه کرده ‌اید.

 

icon

نقشه گردشگری آنتالیا

دانلود همه نقشه‌ها
map-pic
نقشه 1
map-pic
نقشه 2
map-pic
نقشه 3
map-pic
نقشه 4

در نظر داشته باشید از نظر قانونی تور لحظه آخری و ارزان آنتالیا هیچ کم و کاستی نباید نسبت به تور معمولی داشته باشد. بنابراین تور آنتالیا که در یک بازه زمانی قیمت بالاتری داشته است، دقیقا با قرار گرفتن در قالب تور دقیقه نودی و لحظه آخری با همان امکانات سابق ولی قیمت ارزان تری به متقاضیان ارائه خواهد شد.

سفریار امکان رزرو تور آنتالیا از اصفهان، تهران، تبریز، مشهد، کرمانشاه، شیراز و دیگر استان های ایران را برای شما علاقه مندان فراهم کرده است تا از هر نقطه از کشور با خرید و رزرو تورهای این مقصد به آنتالیا سفر کنید. بنابارین اگر در شهری به جز تهران هستید برای خرید تورهای ارزان قیمت آنتالیا سفریار که مجری مستقیم تور آنتالیا هستند، تجربه سفری مقرون به صرفه را داشته باشید.

مهم است بدانید که عوامل گوناگونی بر قیمت تور آنتالیا ارزان دقیقه نودی تاثیرگذار می باشد. اما اصلی ترین این فاکتورها در تعیین قیمت تور آنتالیا ارزان قیمت، هزینه بلیت رفت ‌و برگشت هواپیما و نیز قیمت هتل، زمان سفر و تعداد روزهای اقامت شما مسافران می باشد و نیز سایر موارد همچون هزینه تفریحات آنتالیا یا خریدهای شما در سفر تغییرات چشمگیری در قیمت تور شما ایجاد می کند.

اما موضوع اصلی این است که به دلیل نوسانات ارزهای خارجی و همچنین بازه زمانی مختلفی مثل تعطیلات تابستان یا تعطیلات نوروز نمی توانیم قیمت دقیق و واحدی را برای این نوع تورها بیان کنیم. اما بسته به زمان سفر، در حدود 30 تا 50 درصد هزینه ‌های تور شما مربوط به پرواز آنتالیا است. پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاع از قیمت دقیق تور ارزان قیمت و لحظه آخری آنتالیا به بالای همین صفحه مراجعه کنید.

 

تور آنتالیا به دلیل تفریحات ساحلی آنتالیا در فصل تابستان محبوبیت بسیار زیادی دارد. به همین خاطر، تورهای مسافرتی آنتالیا در فصول سرد سال با استقبال کمی مواجه می شود. در نتیجه در این بازه زمانی ها بیشتر تورهای آنتالیا به شدت ارزان می شوند و انتظار تور لحظه آخری آنتالیا را نباید داشته باشید. اما فصل پرگردشگر تابستان که فصل " های سیزن آنتالیا " است، فرصتی عالی و مناسب برای خرید یک تور آنتالیا لحظه آخری و با کیفیت می باشد.

در واقع به عقیده بیشتر آژانس های هواپیمایی که پرواز و هتل های آنتالیا را گارانتی یا چارتر کرده اند، فروش رفتن یک تور با نرخ پایین ‌تر طبیعتا بهتر از خالی ماندن و سوخت شدن آن می باشد. از این جهت شرکت‌ های هواپیمایی و هتل ‌ها همینطور چارتر کننده‌ ها برای جلوگیری از ضرر و زیان مالی متحمل شده، تنها راه را در فروش آفر تور‌ آنتالیا لحظه آخری می دانند.

در تورهای دقیقه نودی آنتالیا مسافر این امکان را دارد که تور مسافرتی خود را چیزی در حدود 20 تا 50 درصد ارزانتر از از نرخ واقعی آن خریداری کند. بنابراین همانطور که از اسم آن هم مشخص است این تورها دقیقا در آخرین لحظات شروع سفر ارائه می شوند. حالا با این توصیفات آیا واقعا شما شرایط سفر با این تورها را دارید؟ اگر آماده سفرهای لحظه آخری یا دقیقه 90 به مقصد آنتالیا هستید، این امکان را دارید که بروز‌ترین تورهای لحظه آخری آنتالیا را در بالای همین صفحه مشاهده نمایید، برای اطلاعات بیشتر نیز میتوانید با کانتر مربوطه تماس بگیرید و تجربه یک سفر خاطره انگیز را داشته باشید.

 

مراحل رزرو تور آنتالیا

۰۱
تماس و دریافت مشاوره
۰۲
ارسال قرارداد و واریز هزینه تور
۰۳
تحویل مدارک و شروع سفر
۰۴
پشتیبانی تا پایان سفر
flags

سوالات متداول تور آنتالیا

یکی از عوامل موثر در قیمت تورآنتالیا ارزان و تور آنتالیا لحظه آخری نحوه خرید آن است. شما به دو صورت می توانید تور مورد نظرتان را رزرو کنید: 1- خرید حضوری 2- خرید اینترنتی. با خرید اینترنتی می توانید در کمترین زمان ممکن تعداد بسیار زیادی از انواع تورها را در سایت های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید. شما با مقایسه تورها در خرید اینترنتی نه تنها می توانید در هزینه هایتان صرفه جویی کنید، بلکه این کار می تواند در بالا بردن کیفیت سفرتان موثر باشد. ضمنا در هنگام خرید به صورت اینترنتی شما با کاهش قیمت تور کیش بیشتری نسبت به خرید حضوری مواجه خواهید شد. چرا که بیشتر آفرهای تور ترکیه تنها برای فروش اینترنتی لحاظ می شوند.

 • توجه داشته باشید که تحویل اتاق در اکثر هتل های ترکیه در ساعت 14 و تخلیه اتاق در ساعت 12 می باشد. بنابراین اگر به صورت آنلاین از سایت ما تور آنتالیا خود را خریداری کردید؛ حتما به ساعت بلیط و هماهنگ بودن آن با زمان تحویل اتاق دقت نمایید.
 • کلیه خدمات تور آنتالیا ما با اطلاع کامل از رعایت پروتکل های بهداشتی توسط اقامتگاه مقصد ارائه خواهد شد. لذا برای افزایش سلامت سفر لازم است خود نیز ملاحظات لازم را در نظر داشته باشید.
 • حضور مسافر یک ساعت و نیم قبل از زمان پرواز در فرودگاه الزامی است.
 • برای استفاده از پرواز و پذیرش هتل تان، ارائه کارت های شناسایی معتبر الزامیست. 
 • کنسلی تور آنتالیا از تهران در ایامی که تقاضای سفر به این مقصد بالاتر است، امکان پذیر نیست.
 • در تمامی مراحل سفر، کارشناسان پشتیبانی ما نیز همراه شما هستند و در صورت بروز هرگونه مشکل از لحظه ورود به سایت تا زمان بازگشت از سفر می توانید بدون نگرانی و در هر ساعت از شبانه روز با تلفن پشتیبانی 24 ساعته سفریار تماس حاصل نمایید.

یکی از عوامل کاهش و یا افزایش قیمت در تور آنتالیا، هزینه پرواز و نرخ بلیط هواپیما می باشد که ایرلاین‌ های ایرانی قشم ایر، ایران ایر، ماهان و ایرلاین ‌های ترکی ترکیش، سان اکسپرس و... به آنتالیا پرواز های متنوع مستقیمی دارند. نرخ بلیط هواپیما در هریک از این ایرلاین ها کاملا با هم متفاوت می باشد. اما با این وجود، پروازهای ایران ایر و قشم ایر نسبتا ارزان‌ تر از دیگر ایرلاین های داخلی هستند و شما مسافران میتوانید با خرید تورهایی که پکیج آنها شامل این پروازها است، تور آنتالیا ارزانتر و مقرون به صرفه ای تهیه نمایید.

آنتالیا یکی از معروف ‌ترین شهرهای توریستی ترکیه می باشد که این شهر ساحلی و سرسبز آنتالیا از مراکز مهم توریستی و گردشگری ترکیه بشمار می رود که هر ساله مسافران زیادی را از نقاط مختلف جهان به این مقصد سفر میکنند.

یکی از اصلی ترین دغدغه های این مسافران قبل از سفر، مکانی است که قرار است در آن اقامت داشته باشند.

در ادامه می خواهیم ۵ هتل خوب و ارزان در آنتالیا را که علاوه بر کیفیت، موقعیت خوبی هم دارند به شما معرفی کنیم:

 • هتل لارا هاردیانوس آنتالیا، یکی از هتل ‌های داخل شهر آنتالیا
 • هتل گولیزار در آنتالیا، یکی از ارزان ‌ترین هتل‌ های آنتالیا
 • هتل گراند میرامو ترکیه، هتلی در منطقه کمر آنتالیا
 • هتل آنتالیا پلاس، یکی از هتل ‌های خوب و ارزان آنتالیا
 • هتل متور، گزینه ای ارزان در آنتالیا

 

در بالاتر گفتیم در فصولی از سال گردشگران و توریست های کمتری راهی آنتالیا می شوند، به همین خاطر آژانس ها از جمله آژانس مسافرتی سفریار که به عنوان مجری مستقیم تور آنتالیا شناخته می شود با ارائه تورهای آنتالیا لحظه آخری همان تورهای با قیمت بالا و با کیفیت عالی را با تخفیف های قابل توجه به فروش می رسانند. 

 

 • مزیت تور لحظه آخری آنتالیا

 

یکی از مزایای تور لحظه آخری آنتالیا این است که همان تور باکیفیت به شکل ارزان قیمت به شما ارائه می شود و در واقع با همان تور خیلی ارزان آنتالیا با همان کیفیت قبل خود فروخته می شوند. چون تور لحظه آخری، یک تور استاندارد است و به دلیل اینکه متقاضیان پرواز کمتر می شوند، بیشتر ارائه میشوند و طبق قانون هیچ امکاناتی نباید برای خریدار محدود شود.

 

 • معایب تور لحظه آخری آنتالیا

 

از ایرادهایی که به تور لحظه آخری ترکیه آنتالیا می توان وارد کرد، این است که حتما شما مسافران باید آمادگی لازم برای سفر را داشته باشید و چمدانتان بسته باشد! چون امکان دارد چند ساعت دیگر زمان پروازتان شما باشد. تورهای لحظه آخری قابل کنسل شدن نیستند و اگر هم بخواهید این کار را کنید هزینه شما قابل بازگشت نمی باشد. سومین مورد این است که انتخاب صندلی هواپیما و اتاق هتل خیلی آسان نیست، چون امکان دارد بهترین های آن ها از قبل رزرو شده باشند.

نکات مهمی در مورد این نوع تورها وجود دارد که باید به آنها توجه داشته باشید! یکی از این نکات دقت زیاد در هنگام بستن قرارداد است. در هنگام بستن قرارداد می ‌بایستی به مفاد آن کاملا دقت کنید تا دچار مشکلی نشوید. برای مثال دقت کنید که تور شما شامل وعده غذایی، استقبال فرودگاهی و گشت شهری می شود یا خیر... ! چون برخی از آژانس های مسافرتی هنگام تبلیغات از این نوع خدمات را به مسافران وعده می دهند، اما در هنگام قرارداد خبری از این موارد نیست؛ بنابراین دقت کنید که اگر به شما وعده ای داده می شود در قراداد نیز مکتوب نوشته شده باشد.

در نهایت توجه داشته باشید که که به غیر از هواپیما و هتل محل اقامت موارد دیگری هم وجود دارد که در هنگام خرید تور باید به آنها توجه کنید؛ خدماتی نظیر گشت شهری، هزینه غذا، بیمه مسافرتی، ترانسفر بین شهری و فرودگاهی و... را در هنگام خرید تور حتما مورد بررسی قرار دهید.

 

مشاهده نظرات

نظرتان را در مورد این تور با ما به اشتراک بگذارید

امتیاز 4.3 از 5 از بین 149 نفر امتیاز دهنده به تور آنتالیا

افزودن دیدگاه
name
phone
1 دیدگاه ثبت شده
avatar
جلال 1402/06/21

عالی

جستجو
دسترسی سریع به محتوای صفحه