021- 91006828

تور سوئیس

plane-icon palane-icon مدت زمان پرواز : 8 ساعت و 40 دقیقه
flags-icon

قیمت تور سوئیس

ارزان قیمت
barcode-icon

تور 5 روزه سوئیس - پرواز ترکیش

مدت اقامت:
4 شب و 5 روز
ترکیش رفت: ترکیش airplane-icon ترکیش برگشت:‌ ترکیش
قیمت از   1,260 یورو + نرخ پرواز
تاریخ‌های تور
pishnahad

دریافت ویزای سوئیس با یک تاریخچه سفری متوسط، تمکن مالی و گردش حساب براحتی امکان پذیر است. همچنین شما حتی با یک سفر خارجی، 400 میلیون تومان تمکن مالی و یک گردش حساب 3 ماهه معمولی میتوانید موفق به اخذ ویزای سوئیس بشوید و نیز ارائه درخواست ویزای سوئیس تنها با تعیین وقت سفارت امکان پذیر می باشد.

توجه داشته باشید که وقت سفارت سوئیس توسط کارگزاری VFSGlobal تعیین می ‌شود و ویزای این کشور مصاحبه ندارد و شما فقط برای تحویل مدارک و انگشت نگاری می بایستی مراجعه نمایید. 

توجه داشته باشید که چیزی حدود 14 تا 21 روز کاری درست بعد از ارائه درخواست، جواب ویزا برای شما صادر می ‌شود. برای دریافت جواب ویزا، شخص متقاضی باید با رسید دریافتی و کارت شناسایی برای دریافت جواب مراجعه نماید.

لازم به ذکر است که مدارک در سفارت سوئیس با دقت بالایی بررسی می ‌شوند و توجه کنید که مدارک را کامل ارائه کنید و سعی در ارائه مدارک غیر واقعی نداشته باشید.

 

تعیین نرخ تور سوئیس به عوامل مختلفی بستگی دارد، مثلا عواملی همچون نرخ یورو، هزینه بلیط هواپیما، هتل محل اقامت، خدمات اخذ ویزا و خدمات تور همگی هزینه تور سوئیس را دستخوش تغییراتی می کند.

هزینه ویزا و نیز بلیط هواپیما سوئیس با توجه نوسانات نرخ ارز متغیر می ‌باشد.

شهرهای توریستی و چشمنواز سوئیس باعث شده که علاوه ‌بر تورهای تک سوئیس، تورهای ترکیبی سوئیس نیز در برنامه‌ های سفر مجموعه سفریار برای شما علاقه مندان گنجانده شود.

در هر کدام از تورهای سوئیس، شهرهای زیبایی همچون: ژنو، زوریخ، اینترلاکن، برن، لوسرن، لوگانو و... قرار داده میشود.

کوتاه ‌ترین تور سوئیس آژانس سفریار ۵ روزه است و در لیست تورهای ترکیبی سوئیس شما می ‌توانید در کنار شهر‌های مهم این کشور، از کشور‌های ایتالیا، آلمان، هلند، اتریش، فرانسه و... هم بازدید نمایید. 
به علت استقبال چشمگیر مسافران تور اروپا، اکثر‌ تورهای ترکیبی سوئیس در فصل بهار و تابستان اجرا می‌ شوند. فصل پاییز و زمستان نیز طرفداران خاص خودش را دارد و همیشه تورهای سوئیس به صورت تک اجرا خواهد شد.

تمام ماه های سال می تواند زمان خوبی برای سفر به سوئیس باشد، اما بهترین زمان سفر به سوئیس، به برنامه ‌ها و هدف سفر شما مسافران بستگی دارد. ژانویه و فوریه، سردترین ماه ‌های سال در سوئیس هستند و شما شاهد برف زیبایی هستید! اگر علاقه ‌مند به ورزش ‌های زمستانی هستید، باید ژانویه و فوریه به سوئیس سفر کنید. 

همچنین شروع ماه مارس در سوئیس، با شروع فصل بهار همراه است، گرچه در این بازه زمانی کوهستان‌ های سوئیس با برف پوشیده شده است، اما شما می‌ توانید در مناطق گرمتر شروع فصل بهار را شاهد باشید. در آخر ماه های آپریل و مه سوئیس پذیرای کمترین تعداد گردشگران در طول سال بوده؛ اما جولای و آگوست شلوغ‌ ترین ماه‌ های سال در سوئیس بشمار می روند.

 • اخذ ویزای شینگن سوئیس
 • بلیط رفت و برگشت هواپیما
 • ترانسفر فرودگاهی
 • اقامت در هتل ‌های 4 ستاره به همراه صبحانه (بسته به درخواست متقاضی هتل محل اقامت را می‌ توان تغییر داد)
 • بیمه مسافرتی با پوشش حداقل 50 هزار یورو
 • گشت شهری
 • تور لیدر فارسی زبان
 • راهنمای محلی

حدودا 20 روز برای وقت سفارت و 21 روز کاری برای جوابدهی ویزا در نظر بگیرید و بهترین زمان خرید تور سوئیس، بین 2 تا 3 ماه قبل از سفر به این کشور می ‌باشد.

گرفتن ویزای سوئیس با یک تاریخچه سفری متوسط، تمکن مالی و گردش حساب امکان پذیر است. شما حتی با یک سفر خارجی، 400 میلیون تومان تمکن مالی و یک گردش حساب 3 ماهه معمولی می‌توانید موفق به اخذ ویزای سوئیس شوید. ارائه درخواست ویزای سوئیس فقط با تعیین وقت سفارت امکان پذیر است. وقت سفارت سوئیس توسط کارگزاری VFSGlobal تعیین می‌شود. ویزای سوئیس مصاحبه ندارد و شما فقط برای تحویل مدارک و انگشت نگاری باید مراجعه کنید.

حدودا 14 تا 21 روزکاری پس از ارائه درخواست، جواب ویزا برای شما صادر می‌شود. برای دریافت جواب ویزا، شخص متقاضی باید با رسید دریافتی و کارت شناسایی برای دریافت جواب مراجعه کند. توجه داشته باشید که مدارک در سفارت سوئیس با دقت بالایی بررسی می‌شود. پس مدارک را کامل ارائه کنید و سعی در ارائه مدارک غیر واقعی نداشته باشید.

تور سوئیس
mobile
پیش شماره:
+41
clock
اختلاف زمان:
+8:33
book
ویزا:
دارد
wallet-money.svg
واحد پول:
فرانک سوئیس
language-circle
زبان رسمی:
آلمان ، ایتالیا ، فرانسه ، رومانیش
hospital
اورژانس
118
alarm
پلیس
117
alarm
آتش‌نشانی:
118
profile-2user
مذهب:
مسیحیت

در ابتدا بدانید که مدت پرواز سفر به سوئیس، از مبدا تهران به مقصد زوریخ بدون توقف 5 ساعت و 23 دقیقه است. شرکت ‌های هواپیمایی مختلفی از جمله ترکیش ایرلاینز، قطرایرویز، پگاسوس، اتریش ایرلاینز، امارات و لوفتهانزا به مقصد زوریخ و ژنو پرواز دارند، ولی همه آنها دارای توقف هایی در کشور دیگری و به طور متوسط حدود 10 ساعت است.

برای مثال پروازهای ترکیش روزهای شنبه ساعت 3 و 10 دقیقه بامداد، ساعت 7 و40 دقیقه صبح و 15 و 25 دقیقه بعدازظهر از مقصد تهران به زوریخ با توقف 10 ساعته وجود دارد. جهت تهیه بلیط سوئیس و بلیط ارزان زوریخ با هواپیمایی ترکیش ایرلاینز سفر کنید، اما گرانترین بلیط زوریخ به مقصد فرودگاه زوریخ مربوط به شرکت لوفتهانزا است.

کشور سوئیس را بیشتر با عنوان " بهشت سیاره زمین " ازش یاد می کنند و بدیهی است که هزینه‌ اقامت در هتل ‌هایش، بویژه در شهرهای بزرگ آن بالا باشد که این هزینه‌ ها با توجه به کلاس هر هتلی و امکانات و خدمات آن متفاوت است. در زیر سعی کرده ایم متوسط هزینه یک شب اقامت در هتل‌ های شهر زوریخ را برای شما گرد آوریم:

 • اقامت در هتل یک ستاره :  90 فرانک
 • اقامت در هتل  دو ستاره: 130 فرانک
 • اقامت در هتل سه ستاره: 170 فرانک
 • اقامت در هتل چهار ستاره: 230 فرانک
 • اقامت در هتل پنج ستاره: 390 فرانک

همچنین هزینه اقامت در خوابگاه شهرهای کوچک سوئیس برای هر شب چیزی حدود 30 فرانک سوئیس ولی در شهرهای بزرگ 50 فرانک می باشد. همچنین هزینه یک اتاق دونفره برای هر شب 100 فرانک سوویس است که در کنار آن wifi و صبحانه رایگان هم ارائه می شود. 

سوئیس ‌کام (Swisscom)، سان ‌رایس (Sunrise) و سالت موبایل (Salt Mobile)، سه اپراتور موبایل در کشور سوئیس هستند. سوئیس ‌کام با 6.6 میلیون مشترک، بزرگترین اپراتور این کشور میباشد، سان ‌رایس حدود 2.5 میلیون مشترک دارد و سالت موبایل 2.2 میلیون مشترک! سیم کارت اعتباری سوئیس‌ کام که inOne نام دارد، 19.9 فرانک قیمت دارد که 20 فرانک اعتبار و 100 مگابایت اینترنت اولیه دارد.

ضمنا فروشگاه‌های این اپراتور در بسیاری از مراکز خرید، سوپرمارکت‌ ها و … دیده می‌شوند و برای خرید سیم کارت، می بایستی پاسپورت همراهتان باشد. با پرداخت 2 فرانک در هر روز، می‌ توانید بسته‌ نامحدود این سیم کارت را فعال نمایید و ماهانه تا 10 گیگ اینترنت داشته باشید. علاوه بر پکیج نامحدود، می‌ توانید بسته‌ های روزانه و ماهانه را روی این سیم کارت فعال کنید که بسته‌ 1.5 گیگابایت 30 روزه‌ این اپراتور، 19.9 فرانک قیمت دارد.

 

 • شهر ژنو: بازدید از مقر سازمان ملل، کلیسای نوتردام ژنو، ساختمان برانزویک و فواره طبیعی دریاچه ژنو
 • شهر لوگانو: بازدید از بافت قدیمی شهر، کلیسای جامع سن لارنس، دریاچه لوگانو
 • شهر زوریخ: بازدید از خیابان بانهوف مرکز تجاری و مالی شهر ، کلیسای گروس مونستر، بافت تاریخی و قدیمی شهر و منطقه زوریخ برگ

 

خوب از آنجاییکه سفرهای خارجی نسبت به سفرهای داخلی گران ‌تر هستند، در این میان هم تور سوئیس از جمله تورهای لوکس و گران قیمت خارجی بشمار می رود که نسبت به سایر تورهای خارجی قیمت نسبتا بالاتری هم دارد. نرخ تور سوئیس به عوامل مختلفی از جمله اخذ ویزا شنگن، کیفیت پرواز (فرست کلاس، اکونومی و...)، تعداد روز و شب ‌های اقامت، محل اقامت (هتل، اقامتگاه، هتل آپارتمان، هتل مردانه و...)، وعده‌های غذایی مختلف (صبحانه، نهار، شام و...)، برنامه تفریحی و امکانات رفاهی و... بستگی دارد. هرچه خدمات رفاهی بیشتری در اختیار مسافران قرار بگیرد، قیمت تور هم به نسبت گران ‌تر می شود.

در ضمن نرخ تور سوئیس با فصل انتخابی برای سفر رابطه مستقیم دارد. چنانچه تابستان را برای تور سوئیس انتخاب می کنید، هزینه بیشتری باید بپردازید. چرا که قیمت هتل ها و هواپیما در این فصل بیشتر از دیگر فصول سال است و برای سفر با هزینه معقول تر بین ماه نوامبر تا مارس اقدام به رزرو تور ارزان سوئیس نمایید. در ادامه از آوریل به بعد قیمت ها رو به افزایش می یابد و البته برای تفریحات زمستانی مانند اسکی در فصل زمستان بیشترین مبلغ را باید پرداخت کنید و به طور کلی فصول بهار و پاییز مناسب ترین زمان برای تور سوئیس هستند.

 

مهمترین دلیلی که امکان دارد شما فصل زمستان را برای سفر به سوئیس انتخاب کنید، احتمالا ارزان بودن مخارج سفر به دلیل محدود بودن متقاضیان نسبت به سایر فصول در تور سوئیس خواهد بود. در تور سوئیس شما زمستان واقعی را با تمام وجودتان لمس میکنید و سرمای سوزان و برف و کولاک را تقریبا از ابتدا زمستان تا انتهای آن باید بعنوان همراه همیشگی خود دارید.

البته فرصت خرید مناسب با تخفیفات ۵۰ درصد الی ۷۰ درصد برندهای مختلف و معروف میتواند مزیدی بر علت باشد که شما تور سوئیس در فصل زمستان را برای خود انتخاب کنید، البته سایر هزینه ها مانند بلیط هواپیما تقریبا ۴۰ درصد و هزینه هتل ها چیزی حدود نصف و شما ۵۰ درصد آن را پرداخت می کنید و همین موضوع از دلایل جذاب و وسوسه برانگیز انتخاب تور سوئیس زمستان می باشد.

در واقع میتوان گفت تور سوئیس در فصل زمستان اقتصادی ترین فصل سفر در یک تور ارزان سوئیس میباشد.

البته این را هم باید در نظر بگیریم که این تخفیفات شامل ایام عید کریسمس و ژانویه نخواهد شد، چون هزینه بلیط و هتل تقریباَ از ۲۲ - ۲۳ دسامبر تا ۰۷ - ۰۸ ژانویه در سوئیس کاملا غیر معقول و بسیار گران خواهد شد.

 

پیش‌بینی آب و هوا سوئیس

weather-icon
1402/07/01
12 درجه سانتیگراد

بارش خفیف باران کیفیت هوا : 86
weather-icon
1402/07/02
11 درجه سانتیگراد

بارش خفیف باران کیفیت هوا : 91
weather-icon
1402/07/03
8 درجه سانتیگراد

بارش باران کیفیت هوا : 97
weather-icon
1402/07/04
8 درجه سانتیگراد

بارش خفیف باران کیفیت هوا : 94
weather-icon
1402/07/05
6 درجه سانتیگراد

بارش خفیف باران کیفیت هوا : 93
weather-icon
1402/07/06
10 درجه سانتیگراد

بارش خفیف باران کیفیت هوا : 77
weather-icon
1402/07/07
12 درجه سانتیگراد

بارش خفیف باران کیفیت هوا : 59

سوئیس مرز بین آب و هوای خنک اروپای شمالی و آب و هوای گرم اروپای جنوبی می باشد و در حالی که خورشید در یک دره می درخشد، امکان دارد در طرف دیگر کوه باران ببارد. در ضمن یک صبح ابری نمی تواند نشانه ای برای یک روز کامل از هوای بد باشد! ممکن است طی یک ساعت بعد آسمان آفتابی و لذت بخش شود. به همین ترتیب ممکن است که یک روز زیبا ناگهان ابری و بارانی شود و یا برعکس... در یک کلام، هر چیزی در سوئیس امکان پذیر است! 

بهترین زمان سفر به سوئیس بین خرداد تا اواخر مرداد است. این وقت از سال هوا مطبوع و آفتابی و البته گران ‌ترین و شلوغ‌ ترین ماه‌ های سال برای سفر با تور سوئیس خواهد بود.

اگر با هوای خنک و نسبتا سرد سازگار هستید، پیشنهاد میکنیم پاییز زیبای زوریخ در آبان ماه را برای سفر انتخاب کنید.

اگر در فکر صرفه ‌جویی در هزینه‌ ها هستید، زمستان بهترین و ارزان ‌ترین فصل برای سفر به این کشور است؛ علاوه ‌بر اینکه زمستان، بهترین فصل برای دوستداران ورزش ‌های زمستان (علی‌الخصوص اسکی) می باشد.

icon

نقشه گردشگری سوئیس

دانلود همه نقشه‌ها
map-pic
نقشه 1
map-pic
نقشه 2
map-pic
نقشه 3

طول مسیر پرواز مستقیم تهران سوئیس حدود 5 الی 5:30 ساعت در مسیر رفت و 4:30 الی 5 ساعت در مسیر برگشت می باشد که کم و زیاد بودن زمان آن به شرایط آب و هوایی بستگی دارد. البته با پروازهای غیر مستقیم مانند ترکیش، بابت ترانزیت در فرودگاه کشور رابط، حداقل 3 الی 5 ساعت را هم باید به این زمان اضافه کنید.

رزرو و خرید تور سوئیس از همه شهرهای ایران برای شما امکان پذیر است، بصورتیکه شما تور ۷ شب سوئیس یا همان تور یک هفته ای سوئیس خود را از آژانس مسافرتی و هواپیمایی سفریار خریداری می کنید و اگر شهر سکونت شما جزو شهرهایی که دارای فرودگاه بین المللی در ایران باشد، براحتی میتوانید از همانجا سفرتان را آغاز کنید و دیگر به تهران و فرودگاه بین المللی امام خمینی مراجعه نکنید. 

تور سوئیس از تبریز، تور سوئیس از ارومیه، تور سوئیس از اهواز و همچنین تور سوئیس از تهران، تور سوئیس از مشهد، تور سوئیس از شیراز، تور سوئیس از اصفهان، تور سوئیس از کیش، تور سوئیس از رشت، تور سوئیس از کرج و... قابل رزرو می باشد و این کار شما را در جهت صرفه جویی زمانی و کوتاه کردن مسیر مسافرت و همچنین یک تور اقتصادی ارزان و داشتن سفری راحت برقرار خواهد کرد.

 

مراحل رزرو تور سوئیس

۰۱
تماس و دریافت مشاوره
۰۲
ارسال قرارداد و واریز هزینه تور
۰۳
تحویل مدارک و شروع سفر
۰۴
پشتیبانی تا پایان سفر
flags

سوالات متداول تور سوئیس

یکی از عوامل موثر در قیمت تور سوئیس نحوه خرید آن است. شما به دو صورت می توانید تور مورد نظرتان را رزرو کنید:

1- خرید حضوری

2- خرید اینترنتی. با خرید اینترنتی می توانید در کمترین زمان ممکن تعداد بسیار زیادی از انواع تورها را در سایت های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید.

شما با مقایسه تورهای سوئیس در خرید اینترنتی نه تنها می توانید در هزینه هایتان صرفه جویی کنید، بلکه این کار می تواند در بالا بردن کیفیت سفرتان موثر باشد.

ضمنا در هنگام خرید به صورت اینترنتی شما با کاهش قیمت تور مسافرتی سوئیس بیشتری نسبت به خرید حضوری مواجه خواهید شد. چرا که بیشتر آفرهای تور سوئیس تنها برای فروش اینترنتی لحاظ می شوند.

 • توجه داشته باشید که تحویل اتاق در اکثر هتل های سوئیس در ساعت 14 و تخلیه اتاق در ساعت 12 می باشد. بنابراین اگر به صورت آنلاین از سایت ما تور سوئیس خود را خریداری کردید؛ حتما به ساعت بلیط و هماهنگ بودن آن با زمان تحویل اتاق دقت نمایید.
 • کلیه خدمات تور سوئیس ما با اطلاع کامل از رعایت پروتکل های بهداشتی توسط اقامتگاه مقصد ارائه خواهد شد. لذا برای افزایش سلامت سفر لازم است خود نیز ملاحظات لازم را در نظر داشته باشید.
 • حضور مسافر یک ساعت و نیم قبل از زمان پرواز در فرودگاه الزامی است.
 • برای استفاده از پرواز و پذیرش هتل تان، ارائه کارت های شناسایی معتبر الزامیست. 
 • کنسلی تور سوئیس از تهران در ایامی که تقاضای سفر به این مقصد بالاتر است، امکان پذیر نیست.
 • در تمامی مراحل سفر، کارشناسان پشتیبانی ما نیز همراه شما هستند و در صورت بروز هرگونه مشکل از لحظه ورود به سایت تا زمان بازگشت از سفر می توانید بدون نگرانی و در هر ساعت از شبانه روز با تلفن پشتیبانی 24 ساعته سفریار تماس حاصل نمایید.

تور سوئیس یکی از جذاب ‌ترین و پرطرفدار‌ترین تورهای اروپایی است و وجه تمایز تورهای سفریار: هتل + صبحانه، پرواز رفت و برگشت، ویزای توریستی شینگن، راهنمای فارسی زبان از ایران، راهنمای فارسی زبان محلی، ترانسفر فرودگاهی، گشت شهری آپشنال، مشاوره رایگان قبل از سفر، جلسه معارفه و دوستانه تولیدر با مسافران، ترانسفر اختصاصی با اتوبوس‌ های ویژه، بیمه نامه مسافرتی که برنامه‌ ‌سفر دقیقی است که بارها برنامه ریزی و تجربه شده ‌است. 

برخلاف تصور این که سفر به شهرهای اروپایی همچون سوئیس بسیار پرهزینه است اما راه هایی وجود دارند تا شما گردشگران با در نظر گرفتن بودجه های متفاوت بتوانید براحتی به این مقصد سفر کنید. اولین و بهترین راه، خرید تور سوئیس است؛ از مزیت های خرید تور، عدم نیاز به پرداخت بسیاری از هزینه های سفر مانند تردد در شهر و ورودی جاذبه ها می باشد و همچنین در تور لحظه آخری سوئیس قیمت های ارزان تری برای پرواز خواهید یافت. گزینه دیگر استفاده از " پرواز + هتل " و خرید هم زمان است. ارزان ترین قیمت ها را در این روش انتخاب کنید و تور ارزان سوئیس خود را مناسب با بودجه شخصی تان طراحی نمایید و در این صورت می توانید سفری ارزان و کم هزینه را داشته باشید و بودجه سفرتان را براحتی مدیریت نمایید.

تور سوئیس دقیقه نودی یا تور لحظه آخری سوئیس، در کل طول سال قابل خرید و رزرو می باشند. ولی توجه کنید که خرید تور سوئیس در طول سال نسبت به سایر مقاصد خارجی پر طرفدارتر است. برای مثال در زمستان تور سوئیس به خاطر کم شدن گردشگرانی که به این شهر سفر می کنند با تخفیف قابل توجهی به متقاضیان عرضه می شوند.

البته بعضی از هتل های لوکس سوئیس در فصلی که گردشگران کمتری به این شهر سفر می کنند، خدمات رفاهی کمتری ارائه می دهند. بنابراین بهتر است در بهار و تابستان برای سفر به سوئیس برنامه ریزی کنید تا لذت سفرتان چندین برابر شود.

مشاهده نظرات

نظرتان را در مورد این تور با ما به اشتراک بگذارید

امتیاز 4.5 از 5 از بین 15 نفر امتیاز دهنده به تور سوئیس

افزودن دیدگاه
name
phone
0 دیدگاه ثبت شده
جستجو
دسترسی سریع به محتوای صفحه