تور اقساطی

تور اقساطی

لیست قیمت پکیج های تورهای قسطی

پکیج تورهای قسطی

محاسبه آنلاین تورهای اقساطی
مبلغ تور:
تعداد اقساط:
حداقل پیش پرداخت: تومان
مبلغ هر چک: تومان مبلغ هر چک باید بین 7 میلیون تا 30 میلیون باشد. لطفا تعداد ماه های خود را تغییر دهید.

حتما بارها برای شما پیش آمده که قصد سفر داخلی یا خارجی داشته اید ولی به دلایل مختلف مخصوصا هزینه های بالای سفر که باید به شکل یکجا و یا نقدی پرداخت کنید، برنامه سفرتان را کنسل کرده اید. اما در سفریار ما شرایطی فراهم کرده ایم تا بتوانید از تورهای اقساطی استفاده کنید. تورهای اقساطی سفریار به دو دسته بدون پیش پرداخت و یا همراه با پیش پرداخت ارائه می شوند و با توجه به اینکه تور اقساطی بدون پیش پرداخت تقاضای بسیار زیادی دارد توصیه می کنیم برای رزرو در اسرع وقت اقدام کنید. خبر خوب اینکه شما می توانید تورهای داخلی و هم تورهای خارجی را به شکل اقساط رزرو کنید. با سفریار، سفرهای خارجی دیگر یک رؤیا نیستند و می توانید به راحتی با خانواده از ایام تعطیلات در هر جای دنیا لذت ببرید.

منظور از تور اقساطی چیست؟

تورهای اقساطی همان تورهای مسافرتی معمولی هستند که هیچ تفاوتی با سایر تورها ندارند و تنها فرق آنها در شرایط و نحوه پرداخت است. در واقع با خرید تور اقساطی به جای اینکه کل هزینه بلیط و تور را یکجا و به شکل نقدی پرداخت کنید، بخشی از هزینه را به صورت پیش پرداخت و بخشی دیگر را به شکل اقساط پرداخت خواهید کرد. البته ما در سفریار شرایط تور اقساطی بدون پیش پرداخت هم داریم.
ضمنا بد نیست بدانید که مبلغ کارمزد برای هر چک حداکثر 5% است و شما می توانید برای تورهای داخلی و خارجی از شرایط اقساطی ما استفاده نمایید. اقساطی بودن تور هیچ تأثیری روی خدمات ندارد و همان خدماتی که در خرید تور به شکل نقدی دریافت می کنید در رزرو  تور اقساطی هم دریافت خواهید کرد.

خرید و رزرو تور اقساطی

 

شرایط تور اقساطی

خرید تور مسافرتی اقساطی شبیه به هر نوع خرید اقساطی دیگری شرایط خاص خودش را دارد. از طرفی تقاضا برای خرید تورهای اقساطی به دلیل افزایش سرسام آور هزینه ها بسیار افزایش پیدا کرده است مخصوصا سفرهای خارجی که در ایران برای بسیاری از مردم تبدیل به یک آرزوی دست نیافتنی شده است. با وجود اینکه فروش تور اقساطی توسط آژانس های مسافرتی زیادی عرضه می شود اما باز هم شرایط آن برای همه افراد مناسب نیست.
ما در سفریار تلاش کرده ایم بهترین شرایط تور اقساطی را فراهم کنیم که در ادامه توضیح داده ایم:

 • پرداخت 40 تا 50% مبلغ کل تور به صورت پیش پرداخت 
 • امکان قسط بندی تور انتخابی از 4 تا 12 ماه، 
 • مبلغ هر چک صیادی می تواند بین 7 تا 30 میلیون تومان باشد
 • ارائه یک  برگ چک صیادی بابت ضمانت به ارزش کل مبلغ اقساط تور 
 • هر فرد با کد ملی خود امکان صدور چک تا 100 میلیون تومان را دارد
 • دسته چک باید متعلق به مسافر یا یکی از اقوام درجه یک باشد

 

مدارک مورد نیاز تورهای اقساطی

 • چک معتبر متعلق به یکی از مسافرین یا یکی از اقوام درجه یک
 • تکمیل فرم های مربوطه

پاسپورت در مدرک تور اقساطی

 

تور اقساطی کارمندان

در سفریار همه افراد می توانند برای تورهای داخلی و خارجی اعم از کارمندان سازمان و نهادهای مختلف و قشر عزیز کارگران و کلیه کسانی که از شرایط رزرو سفر قسطی که در بالا توضیح دادیم برخوردار هستند، از این فرصت استفاده کنند. شرایط تور اقساطی با چک را به گونه ای تنظیم کرده ایم تا مبلغ اقساط با توجه به هزینه کلی سفر قابل پرداخت تا 1 سال بعد باشد. ضمنا همانطور که گفته شد در مواقعی هم می توانید مسافرت قسطی بدون پیش پرداخت رزرو کنید که به دلیل تقاضای بسیار بالا، ظرفیت مربوطه، سریعا پر می شود.

ویژگی های تور مسافرتی اقساطی

 

ویژگی‌های تور مسافرتی اقساطی

تورهای مسافرتی با پرداخت اقساط از مزایای مهمی برخوردارند که به افراد این امکان را می‌دهند تا به سفر خود بروند، حتی اگر نتوانند هزینه کل سفر را یکباره تامین کنند. در زیر، ویژگی‌ها و شرایط تورهای مسافرتی قسطی ذکر شده‌اند:

مقصدهای متنوع: تورهای قسط بندی شده برای مقاصد متعددی ارائه می‌شوند. از شهرهای تاریخی و فرهنگی داخلی گرفته تا مناطق تفریحی و توریستی خارجی، این تورها به افراد امکان می‌دهند که مقصد مورد نظر خود را انتخاب کرده و به تجربه سفری منحصر به فرد بروند.
پوشش هزینه‌های گوناگون: تور مسافرتی اقساطی شامل هزینه‌های مختلفی است؛ از جمله هزینه‌های پرواز، اقامت در هتل، ترانسفرها، تورها و گشت‌و‌گذارها. این امکان به شما داده می‌شود که هزینه کل سفر خود را به‌صورت ماهانه یا در بازه زمانی مشخصی اقساطی پرداخت کنید.
تنوع در مدت زمان پرداخت اقساط: شرایط پرداخت اقساط بر اساس هر تور ممکن است متغیر باشد، اما عموماً این تورها به افراد این امکان را می‌دهند که شرایط قسط بندی را انتخاب کنند. معمولاً این بازه زمانی بین 3 تا 12 ماه متغیر است.
نیاز به چک صیادی: برای تجربه سفر با تورهای قسطی نیاز به چک صیادی با نام طرف قرارداد دارید. این موارد معمولاً به منظور تضمین پرداخت اقساط استفاده می‌شوند.

 

تور اقساطی بدون پیش پرداخت

در این نوع تورها، آژانس‌های مسافرتی مثل سفریار هزینه کل سفر را قسط بندی می کنند  و به افراد این امکان را می‌دهند که بدون پیش پرداخت، تجربه یک سفر رویایی را داشته باشند. این مدل تورها معمولاً به عنوان یک گزینه مالی مناسب برای افرادی که می‌خواهند هزینه‌های سفر را با توجه به وضعیت مالی خود مدیریت کنند، جلب توجه کرده است. اگر شما هم به دنبال این هستید که قسطی سفر کنید، شرایط سفریار بسیار ایده‌آل است.

 

تور از دم قسط

تور از دم قسط شرایط ویژه ای که آژانس مسافرتی سفریار برای مسافرین و گردشگران در نظر گرفته است. در این حالت شما می توانید بدون نیاز به پیش پرداخت، سفر اقساطی داشته باشید. به عبارت دیگر شما هزینه تور را از دم قسط پرداخت خواهید کرد. البته باید در نظر داشته باشید که مسافرت اقساطی بدون پیش پرداخت ظرفیت محدودی دارد که به دلیل تقاضای بسیار زیاد خیلی سریع پر خواهد شد. بنابراین توصیه می کنیم برای اطلاع از این شرایط و رزرو در بهترین زمان ممکن با ما تماس بگیرید.

قیمت تور اقساطی

 

چرا تور اقساطی از سفریار بگیریم؟

همانطور که می دانید امکان خرید تور مسافرتی اقساطی از طریق آژانس های مسافرتی و گردشگری زیادی برای شما فراهم است اما چرا باید سفریار را انتخاب کنید:

 • تجربه طولانی در ارائه تورهای مسافرتی داخلی و خارجی و اطمینان از کیفیت بالای برگزاری تور
 • امکان رزرو تور اقساطی با شرایط ویژه و جدید
 • امکان خرید تور خارجی اقساطی بدون در نظر گرفتن هزینه و نوع تور
 • مشاهده کیفیت هتل از طریق بخش هتل های سفریار
 • رزرو تور اقساطی براساس هتل انتخابی 
 • امکان رزرو تور اقساطی لحظه آخری

پاسپورت برای سفرهای اقساطی به کشور

بنابراین همانطور که مشاهده کردید برخی از امکانات و شرایطی که در سفریار فراهم شده بسیار بهت و در نوع خود بی نظیر و کاملا جدید است. ما برای حفظ رضایت شما و اینکه بتوانید همانند سایر هموطنان عزیز سفر داخلی و خارجی بدون دغدغه داشته باشید همه تلاشمان را خواهیم کرد.

 

تور کدام شهرها را می توان اقساطی رزرو کرد؟

با توجه به اینکه هزینه تورهای داخلی هم افزایش زیادی داشته مانند تور کیش و تور قشم، امکان رزرو تور اقساطی داخلی را هم به خدمات خودمان اضافه کرده ایم. شما می توانید از ما تور اقساطی استانبول، تور اقساطی مالزی، تور اقساطی مارماریس، تور اقساطی دبی، تور اقساطی وان، تور اقساطی کیش، تور اقساطی قشم، تور اقساطی چابهار و غیره را رزرو کنید. همانطور که گفتیم امکان رزرو هم به صورت بدون پیش پرداخت و از دم قسط و هم به شکل همراه با پیش پرداخت اولیه وجود دارد.

 

نحوه خرید تور اقساطی

برای شما که قصد دارید از خدمات مسافرت اقساطی سفریار استفاده کنید شاید سؤال پیش بیاید که چطور می توانیم رزرو کنیم.

قدم اول: مرتب سازی تورها براساس پکیج یا هتل

در حالت اول تورهای مختلف ارائه شده برای یک شهر را مشاهده خواهید کرد و در حالت دوم، تورهایی که برای یک هتل در نظر گرفته شده را مشاهده می کنید. بنابراین اگر قصد دارید حتما در سفر به یک شهر خاص، در هتلی که مدنظر دارید اقامت داشته باشید بهتر است که تورها را برحسب هتل مرتب کرده و سپس نام هتل را جستجو کنید.

قدم دوم: انتخاب تور 

در مرحله دوم، نوبت به انتخاب تور می رسد که رزرو برای شما رایگان است. اطلاعات تماس را وارد می کنید تا مشاوره تلفنی برای شما ثبت شود. همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس می گیرند تا در مورد شرایط پرداخت و اقساط، مدارک مورد نیاز و سایر موارد با شما صحبت کنند تا در صورتی که مورد تأیید بود تور به نام شما ثبت شود.

همانطور که دیدید فرایند ثبت و رزرو تور اقساطی در سفریار بسیار سریع و ساده است تا بتوانید در تور انتخابی خود شرکت کنید.

مراحل رزرو خرید تور اقساطی

سوالات متداول
 • تور اقساطی امکان خرید تور مسافرتی با پرداخت هزینه به‌صورت اقساط ماهانه را به مسافران می‌دهد.

 • این نوع تورها به افراد این امکان را می‌دهند که هزینه سفر خود را به شکل ماهانه پرداخت کنند و بتوانند بهترین شکل مدیریت مالی خود را اعمال کنند. این امکان به افراد اجازه می‌دهد تا بدون نگرانی از نظر مالی، به تجربه یک سفر بپردازند.

 • برخی از اطلاعات موردنیاز شامل چک صیادی، سفته الکترونیک، وجود ضامن یا داشتن دسته‌چک به نام مسافر است.

 • خیر؛ تورهای اقساطی همچنین برای سفرهای خارجی نیز در دسترس است.

 • هر آژانس مسافرتی شرایط و امکانات تورهای اقساطی خود را تعیین می‌کند و بسته به سیاست‌ها و قوانین آن آژانس، ممکن است متفاوت باشد. این بدان معناست که نه همه آژانس‌های مسافرتی تورهای اقساطی ارائه می‌دهند و نه شرایط آنها یکسان است.

نظرات کاربران

نظرتان را در مورد این تور با ما به اشتراک بگذارید

امتیاز 3.5 از 5 از بین 24 نفر

دیدگاه ها

مجتبی سهرابی ۲۲ فروردین ۱۴۰۳، ساعت ۱۸:۳۵

سلام وقت بخیر برای تور کنیا شرایط اقساطی می خواستم بدونم

مدیر وبسایت

مسافر گرامی تمامی پکیج ها دارای محاسبه تور اقساطی می باشند. همچنین شرایط کامل در همین صفحه توضیح داده شده است.

محسن ۲۸ اسفند ۱۴۰۲، ساعت ۰:۲۶

سلام تور استانبول اقساط می خواستم

مدیر وبسایت

سلام شماره تماس شما ارجاع داده میشه واحد فروش تا هماران با شما تماس بگیرند و شرایط تورهای قسطی را توضیح دهند.

فرید فرهادی ۵ فروردین ۱۴۰۳، ساعت ۱۳:۵۹

تور استانبول قسطی می خواستم

مدیر وبسایت

مسافر گرامی همکاران واحد فروش تورهای اقساطی با شما تماس خواهند گرفت.

مسعود امن الهی ۱۴ فروردین ۱۴۰۳، ساعت ۱۴:۸

سلام من میخوام به سويس سفرکنم میخواستم شرایط قسطی رو برای ۴نفر اعلام کنید دوبزرگسال ودو خردسال،،ممنونم

مدیر وبسایت

مسافر گرامی شماره شما ارجاع داده شد همکاران فروش جهت مشاوره

صامی ۲۱ فروردین ۱۴۰۳، ساعت ۱۲:۳۶

ایا تور سنگاپور دارید

مدیر وبسایت

سلام بله میتوانید رزرو نمایید

مهدی سلطانی ۶ فروردین ۱۴۰۳، ساعت ۱۶:۱۳

سلام تور اقساط بدون پیش پرداخت میخواستم

مدیر وبسایت

متاسفانه ظرفیت تورهای قسطی بدون پیش پرداختمون به اتمام رسیده.

مشاهده بیشتر