تور نمایشگاهی

تور نمایشگاهی

تور نمایشگاهی چین

insta banner
به دنبال بهترین پیشنهادات لحظه آخری هستید؟ اینستاگرام سفریار

درباره تور نمایشگاهی

برای شما که به دنبال رزرو تور نمایشگاهی در کشور خاصی هستید، قطعا با این نوع تورها آشنایی دارید اما بد نیست کمی بیشتر در خصوص این تورها بدانید. تورهای نمایشگاهی در حوزه های مختلف مثل نساجی، فناوری، تکنولوژی، پزشکی و غیره در کشورهای مختلف برگزار می شوند و در آن برندهای معروف شرکت می کنند. هدف از شرکت کردن این برندها این است که دستاوردها و برنامه های آتی خود را جهت پیشرفت بیشتر در حوزه کاری خود به ورطه نمایش بگذارند. با این کار ضمن برندسازی فرصت جذب سرمایه هم پیش خواهد آمد و حتی تعداد قابل توجهی از افراد به کمک تورهای نمایشگاهی می توانند کسب و کارشان را افزایش دهند یا برای توسعه آن ایده بگیرند.
بنابراین تور نمایشگاهی یک فرصتی عالی برای کسب و کارهای و افراد مختلف در حوزه های کاری گوناگون به شمار می رود ضمن اینکه امکان گشت و گذار و فرصت آشنایی بیشتر با شهر یا کشور مدنظر هم فراهم می شود. در ادامه بیشتر در خصوص تورهای نمایشگاهی 2024 صحبت خواهیم کرد. شما می توانید در همین صفحه تور نمایشگاهی مدنظرتان را انتخاب کرده و رزرو نمایید.

موضوعات برگزاری تورهای نمایشگاهی

اگر شما صاحب کسب و کاری هستید و می خواهید در تورهای نمایشگاهی شرکت کنید تا از دستاوردها و برنامه های برندهای مطرح ایده و الگو بگیرید قطعا برایتان این سؤال پیش آمده که در حوزه کاری شما هم نمایشگاه بین المللی برگزار م شود یا خیر؟ نمایشگاه ها در سراسر دنیا در تمامی موضوعات برگزار می شوند از حوزه پزشکی و دامپزشکی گرفته تا برق ساختمان و صنایع تولید پلاستیک، بنابراین بدون هیچ محدودیتی می توانید در این نمایشگاه ها شرکت کنید.

برگزاری تورهای نمایشگاهی

 

در کدام کشورها تور نمایشگاهی برگزارمی شود؟

همانطور که گفتیم در اکثر کشورهای آسیایی و اروپایی نمایشگاه برگزار می شود و طبیعتا برای آنها تور نمایشگاهی هم تعریف شده است. معمولا کشورهای اروپایی نظیر آلمان، انگلستان، فرانسه، اسپانیا، ترکیه و ایتالیا در کنار کشورهای آسیایی چین، دبی و ژاپن مرکز برگزاری نمایشگاه های مختلف هستند. بنابراین شما می توانید یکی از این تورها را رزرو کنید و از خدمات تور آژانس مسافرتی سفریار بهره مند شوید.

 

مزایای رزرو تور نمایشگاهی

چرا به تاجران، صاحبان مشاغل و حرف گوناگون و کارشناسان و متخصصین توصیه می کنیم تور نمایشگاهی رزرو کنند؟ چون با کمک تور نمایشگاهی و شرکت در این تورها می توانید:

 • از جدیدترین نیازمندی های بازار مطلع شوید
 • دید گسترده تر و بهتری برای کسب درآمد بیشتر پیدا کنید
 • سطح رقبا را بسنجید
 • شبکه سازی با برندهای مختلف داشته باشید
 • ایده جدید مرتبط با کسب و کار پیدا کنید
 • امکان شرکت در سیمنار یا کنفرانس هایی که در اطراف نمایشگاه ها برگزار می شوند را پیدا خواهید کرد
 • با جدیدترین فناوری های روز دنیا در حیطه کاری خود آشنا خواهید شد
 • امکان گسترش اطلاعات و دانش فردی و کسب و کار تنها در طی چند ساعت فراهم می شود

و غیره.

بنابراین برای شما که با این اهداف و دستاوردها همسو هستید و قصد دارید حرفه ای عمل کنید، تور نمایشگاهی را اصلا از دست ندهید.

مزایای تور نمایشگاهی

 

کدام تور نمایشگاهی را رزرو کنیم؟

اگر چندین تور نمایشگاهی بین المللی در حیطه کاری شما برگزار می شود و سردرگم هستید کدام را انتخاب کنید باید به چند نکته مهم توجه داشته باشید. این موارد حتی در انتخاب تور نمایشگاهی که فقط در یک کشور برگزار می‌کند هم راهساز هستند. در ادامه به مواردی اشاره می کنیم تا با بررسی دقیق آن بتوانید بفهمید آیا تور نمایشگاهی مدنظر شما ارزش رزرو کردن را دارد یا خیر مثل:

 • تعداد افراد بازدید کننده و غرفه دار
 • سابقه فعالیت نمایشگاه مذکور در طی سالیان طولانی
 • سابقه برگزاری تور مدنظر
 • تعداد کسانی که غرفه دار هستند
 • میزان استقبال از تور نمایشگاهی مدنظر

و غیره.

 

شرایط رزرو تور نمایشگاهی 2024

مهمترین شرط شرکت و رزرو تور نمایشگاهی این است که حتما باید مدرک یا شغل شما همراستا با موضوع نمایشگاه باشد در غیر این صورت نمی توانید شرکت کنید. به عنوان مثال اگر قصد دارید در نمایشگاه کاشی و سرامیک چین شرکت کنید حتما باید شغلی مرتبط در این حوزه داشته باشید.
دلیل این کار در وهله اول کنترل تعداد افراد شرکت کننده و ارتقای سطح کیفی برگزاری نمایشگاه است. دومین دلیل این است که ویزا و کارت نمایشگاه با مدرک شغلی شما در سفارت کشوری که نمایشگاه در آن برگزار می شود تطبیق می شود و فقط در صورت تأیید کارت نمایشگاه و ویزای کشور مدنظر برای شما صادر خواهد شد.
سؤالی که مطرح می شود این است که با اعضای خانواده هم می توانید در نمایشگاه مدنظر شرکت کنید یا اگر خودتان مدرک شغلی یا حوزه شغلی مرتبط ندارید شانس شرکت کردن هم نخواهید داشت؟ در صورتی که یکی از اعضای خانواده مدرک شغلی مرتبط داشته باشد و به تأیید برسد سایر اعضای خانواده هم می توانند شرکت کنند که خبر خوبی است.

شرایط رزرو تور نمایشگاهی

 

مدارک لازم برای رزرو تور نمایشگاهی

اگر قصد داشته باشید در تورهای نمایشگاهی اروپایی شرکت کنید باید حتما مدارک مربوط به اخذ ویزای توریستی و ویزای شنگن رو داشته باشید تا به سفارت ارائه شود. از طرفی برای انگشت نگاری سفارت مربوطه هم باید در زمان مقرر شده حضور پیدا کند.
برای شرکت در تورهای نمایشگاهی آسیایی مثل چین باید کپی صفحات اول و دوم شناسنامه، 2 قطعه عکس 6 در 4، فرم خود اظهاری سفارت، حضور در زمان مقرر شده سفارت برای انگشت نگاری، گذرنامه با حداقل اعتبار 7 ماهه و پرینت حساب با مهر بانک با حداقل موجودی مشخص شده (برای هر تور نمایشگاهی مشخص کرده ایم) در اختیار داشته باشید.

 

خدمات سفریار برای تورنمایشگاهی 2024

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است، و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز، و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد، کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته حال و آینده، شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد، تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی، و فرهنگ پیشرو در

 

مجری تورهای نمایشگاهی

ما در سفریار به عنوان مجری تورهای نمایشگاهی در کنار شما هستیم تا شرایطی فراهم کنیم که بتوانید در نمایشگاه های اروپایی و آسیایی مدنظرتان به راحتی شرکت کنید. تنها کافیست این صفحه را چک کنید تا از آخرین تورهای نمایشگاهی برگزار شده در سال 2024 مطلع گردید.

 

قیمت تور نمایشگاهی

قیمت تورهای نمایشگاهی بسته به کشوری که در آن برگزار می شود، نوع هتل انتخابی از طرف شما، نوع ایرلاین و مدت زمان تور متفاوت است. توجه داشته باشید که هزینه تور با کلیه خدماتی که مطرح شدند ارائه می شود و با خیال راحت می توانید در نمایشگاه مدنظر شرکت فرمایید. 

سوالات متداول

 • تمامی موضوعات از فناوری و تکنولوژی گرفته تا پزشکی را شامل می شوند.

 • خیر شرط اساسی حضور در نمایشگاه ها همین است.

 • برای تورهای نمایشگاهی اروپایی، در کنار ویزای توریستی باید ویزای شنگن هم داشته باشید و برای کشورهای آسیایی مبلغ بلوکه شده در حساب، تصویر 6 در 4، فرم خود اظهاری سفارت، حضور در زمان مقرر شده برای سفارت و پاسپورت با حداقل اعتبار 7 ماهه لازم است.

 • معمولا کشورهای اروپایی نظیر آلمان، انگلستان، فرانسه، اسپانیا، ترکیه و ایتالیا و کشورهای اروپایی مثل چین، ژاپن و دبی

پربازدیدترین مقالات

نظرات کاربران

نظرتان را در مورد این تور با ما به اشتراک بگذارید

امتیاز 5.0 از 5 از بین 5 نفر

دیدگاه ها