021-91006828
flags-icon

قیمت تور آنتالیا نوروز 1402

ارزان قیمت
barcode-icon

تور آنتالیا با پرواز ایرانی

مدت اقامت:
6 شب و 7 روز
آتا رفت: آتا airplane-icon آتا برگشت:‌ آتا
قیمت از   13,210,000 تومان
تاریخ‌های تور
barcode-icon

تور عید آنتالیا - نیمه اول

مدت اقامت:
6 شب و 7 روز
تیلویند ایرلاینز رفت: تیلویند ایرلاینز airplane-icon تیلویند ایرلاینز برگشت:‌ تیلویند ایرلاینز
قیمت از   18,990,000 تومان
تاریخ‌های تور
barcode-icon

تور عید آنتالیا با پرواز ایران ایر تور

مدت اقامت:
6 شب و 7 روز
ایران ایر تور رفت: ایران ایر تور airplane-icon ایران ایر تور برگشت:‌ ایران ایر تور
قیمت از   13,200,000 تومان
تاریخ‌های تور
barcode-icon

تور عید آنتالیا - نیمه دوم

مدت اقامت:
6 شب و 7 روز
تیلویند ایرلاینز رفت: تیلویند ایرلاینز airplane-icon تیلویند ایرلاینز برگشت:‌ تیلویند ایرلاینز
قیمت از   18,990,000 تومان
تاریخ‌های تور
ارزان قیمت
barcode-icon

تور نوروز آنتالیا زمینی

مدت اقامت:
6 شب و 7 روز
اتوبوس رفت: اتوبوس airplane-icon اتوبوس برگشت:‌ اتوبوس
قیمت از   19,900,000 تومان
جزییات تور
ارزان قیمت
barcode-icon

تور نوروز آنتالیا زمینی - گروهی

مدت اقامت:
5 شب و 6 روز
اتوبوس رفت: اتوبوس airplane-icon اتوبوس برگشت:‌ اتوبوس
قیمت از   18,990,000 تومان
جزییات تور
barcode-icon

تور عید آنتالیا با پرواز پگاسوس

مدت اقامت:
6 شب و 7 روز
پگاسوس رفت: پگاسوس airplane-icon پگاسوس برگشت:‌ پگاسوس
قیمت از   25,890,000 تومان
تاریخ‌های تور
barcode-icon

تور عید آنتالیا با پرواز معراج

مدت اقامت:
6 شب و 7 روز
معراج رفت: معراج airplane-icon معراج برگشت:‌ معراج
قیمت از   14,400,000 تومان
تاریخ‌های تور
barcode-icon

تور عید آنتالیا با پرواز فری برد

مدت اقامت:
5 شب و 6 روز
فری برد رفت: فری برد airplane-icon فری برد برگشت:‌ فری برد
قیمت از   25,540,000 تومان
تاریخ‌های تور
barcode-icon

تور عید آنتالیا با پرواز سان اکسپرس

مدت اقامت:
6 شب و 7 روز
سان اکسپرس رفت: سان اکسپرس airplane-icon سان اکسپرس برگشت:‌ سان اکسپرس
قیمت از   23,690,000 تومان
تاریخ‌های تور
barcode-icon

تور عید آنتالیا با پرواز تیلویند

مدت اقامت:
6 شب و 7 روز
تیلویند ایرلاینز رفت: تیلویند ایرلاینز airplane-icon تیلویند ایرلاینز برگشت:‌ تیلویند ایرلاینز
قیمت از   18,990,000 تومان
تاریخ‌های تور
icon

تورهای پیشنهادی

pishnahad

آنتالیا یکی از محبوب‌ترین مقاصد گردشگری ایرانیان در ایام نوروز است و به دلیل قیمت مناسب، نزدیکی به ایران و آب و هوای بسیار خوب در این ایام، طرفداران زیادی در میان مسافران نوروزی دارد. طبیعتا نوروز قیمت‌ تورها ممکن است با باقی فصول سال متفاوت باشد اما مهم این است که شما با هر میزان بودجه‌ای که داشته باشید، می‌توانید تور مناسب خودتان را انتخاب و لحظاتی به‌یادماندنی را در شهر زیبای آنتالیا و در کنار سواحل زیبای دریای مدیترانه سپری کنید.

نوع پرواز، قیمت هتل و مدت زمان اقامت در این شهر همگی در قیمت تور انتالیا نوروز ۱۴۰۲ موثرند. کارشناسان ما در آژانس مسافرتی سفریار به شما کمک می‌کنند بهترین و مناسب‌ترین تور را برای سفر نوروزی به آنتالیا انتخاب کنید و لحظاتی فراموش نشدنی را در این شهر زیبای کشور ترکیه بگذرانید. 

عومل زیادی می‌توانند در قیمت تور آنتالیا نوروز ۱۴۰۲ موثر باشند. یکی از مهمترین این عوامل، نوع پروازی است که شما برای سفر به این شهر انتخاب می‌کنید. 

قیمت بلیط هواپیمای آنتالیا بسته به ایرلاین بین ۵ تا ۲۰ میلیون تومان است که این عدد در ایام نوروز بیشتر هم می‌شود. قیمت هتل نیز یکی از عوامل تعیین‌کننده در قیمت تور انتالیا نوروز ۱۴۰۲ است. 

مدت اقامت در این شهر و خدمات تور نیز طبیعتا بر قیمت تور نوروزی آنتالیا موثر خواهد بود.

قیمت تور آنتالیا در ایام نوروز معمولا بالاتر می‌رود. آفر تور نوروزی آنتالیا یا تور ارزان آنتالیا گزینه‌ای بسیار خوب برای کسانی محسوب می‌شود که می‌خواهند سفری اقتصادی‌تر به این شهر زیبا و دیدنی کشور ترکیه داشته باشند.

در آفر تور نوروزی معمولا آژانس‌های مسافرتی بلیط‌های چارتری را حتی تا ۵۰ درصد پایین‌تر از قیمت معمول به فروش می‌رسانند و به همین دلیل مسافران می‌توانند از تخفیف‌های ویژه‌ای استفاده کنند.

شما می‌توانید از همین الان آفر تور شب عید آنتالیا در آژانس سفریار را رزرو کرده و نوروزی فراموش‌نشدنی را در کنار سواحل زیبای این شهر سپری کنید. 

بله، برای تور نوروزی آنتالیا باید حتما دو دوز تزریق واکسن کرونا انجام شده باشد و همراه داشتن کارت واکسن دیجیتال انگلیسی الزامی است. 
 

 

تور آنتالیا عید در آژانس سفریار شامل خدمات مختلفی است که از جمله آن‌ها می‌توان به اقامت در هتل‌های آل و یو آل، ترانسفر فرودگاهی، بلیط رفت و برگشت، بیمه مسافرتی و ... اشاره کرد. نکته مهم اینکه با توجه به شلوغ بودن تور نوروزی آنتالیا و علاقه مسافران ایرانی به این شهر دیدنی و زیبای کشور ترکیه، بهتر است زودتر برای رزرو تور آنتالیا عید و انتخاب هتل و پرواز موردنظرتان اقدام کنید. 

تور آنتالیا نوروز ۱۴۰۲ در آژانس مسافرتی سفریار به صورت ۶ شب و ۷ روز و ۷ شب و ۸ روز برگزار می‌شود و شما می‌توانید با توجه به زمانی که برای سفر به این شهر مدنظر دارید و همچنین قیمت تور آنتالیا عید، از میان تورهای متنوع سفریار تور مناسب خود را انتخاب کرده و نوروز ۱۴۰۲را متفاوت‌تر از هر سال در کنار سواحل زیبای آنتالیا بگذرانید.

تور انتالیا نوروز ۱۴۰۲به دو صورت هوایی و زمینی برگزار می‌شود. در تور هوایی آنتالیا شما می‌توانید با پروازهای ترک یا پروازهای ایرانی راهی این شهر زیبا و دیدنی شوید. پروازهای ایرانی در فرودگاه اسپارتای آنتالیا به زمین می‌نشینند و پروازهای ترک که نسبت به پروازهای ایرانی قیمت بالاتری دارند در فرودگاه آنتالیا فرود می‌آیند.

تور زمینی آنتالیا هم در سال‌های اخیر طرفداران بسیاری پیدا کرده است و بسیاری از گردشگران ترجیح می‌دهند به دلیل قیمت پایین‌تر، زمینی به این شهر زیبای کشور ترکیه سفر کنند. تور زمینی آنتالیا با اتوبوس‌های VIP انجام می‌شود که امکانات بسیار خوبی دارند. برای سفر ارزان به آنتالیا، آفر تور آنتالیا نوروز ۱۴۰۲و تور زمینی آنتالیا از بهترین گزینه‌ها محسوب می‌شوند. 

تور آنتالیا نوروز 1402
mobile
پیش شماره:
90+
clock
اختلاف زمان:
1:30-
book
ویزا:
ندارد
wallet-money.svg
واحد پول:
لیر
language-circle
زبان رسمی:
ترکی
hospital
اورژانس
112
alarm
پلیس
5274503
alarm
آتش‌نشانی:
110
profile-2user
مذهب:
اکثرا شیعه

برای کسانی که می‌خواهند با تور انتالیا نوروز ۱۴۰۲همراه شوند و به این شهر زیبای کشور ترکیه سفر کنند، آب و هوای این شهر در ایام نوروز اهمیت بسیار زیادی دارد. آب و هوای آنتالیا در بهار بسیار شبیه تهران است.

در این زمان این شهر روزها آب و هوایی معتدل و آفتابی دارد و البته گاهی اوقات ممکن است شاهد بارش پراکنده باران هم باشد. شب‌ها ممکن است هوای آنتالیا کمی سردتر شود، بنابراین لباس مناسب هم همراهتان داشته باشید.

دمای آب هم در این ایام در حدود ۱۶ درجه سانتیگراد است. 

قرار گرفتن در سواحل دریای مدیترانه، آب و هوایی معتدل به آنتالیا بخشیده است، اما از فروردین تا مهرماه بهترین زمان سفر به این شهر زیبا و دیدنی به شمار می‌رود. با توجه به اینکه تورهای آنتالیا معمولا به صورت ۶ شب و ۷ روز و ۷ شب و ۸ روز برگزار می‌شوند، ایام نوروز زمانی بسیار مناسب برای گذراندن لحظاتی بدون دغدغه و به‌یادماندنی در آنتالیا است.    

پیش‌بینی آب و هوا آنتالیا

آنتالیا هر چیزی که برای یک سفر فوق‌العاده لازم است را دارد. جاذبه‌های طبیعی بکر و زیبا، سواحل شگفت‌انگیز، جاذبه‌های تاریخی و امکانات تفریحی و رفاهی بسیار خوب که نظر هر گردشگری را در سراسر دنیا به خود جلب می‌کنند. طبیعت زیبای این شهر از مهمترین دلایل توجه مسافران به تور آنتالیا نوروز۱۴۰۲ است. آبشارهای دودن، کاله ایچی یا بافت تاریخی، دروازه هادریان، مسجد ییولی مناره و اسپندوس از مهمترین جاذبه‌های گردشگری تور نوروزی آنتالیا محسوب می‌شوند.

خرید کردن یکی از لذت‌بخش‌ترین قسمت‌های تور عید آنتالیا است. این شهر میزبان مراکز خرید بسیار خوبی هم هست که از جمله بهترین آن‌ها می‌توان به مرکز خرید تراسیتی، میگروس، آنتالیا توربان مارینا، مرکز مارک آنتالیا و فروشگاه‌های متعدد خیابان جمهوریت اشاره کرد. 

کشور ترکیه مهد غذاهای بسیار خوش‌طعمی است که با ذائقه ما ایرانی‌ها نیز هماهنگی زیادی دارند و تور آنتالیا عید ۱۴۰۲ را به تجربه‌ای لذت‌بخش‌تر تبدیل می‌کنند. دونر کباب که محبوب‌ترین غذای ترک‌ها است و نباید در تور نوروزی آنتالیا هم آن را از دست داد. از دیگر غذاهای خوش‌طعم کشور ترکیه می‌توان به لاهماجون، مانتی، کباب‌های مختلف و بورک اشاره کرد. 

icon

نقشه گردشگری آنتالیا

دانلود همه نقشه‌ها
map-pic
نقشه 1
map-pic
نقشه 2
map-pic
نقشه 3
map-pic
نقشه 4

تور آنتالیا عید، یکی از محبوب‌ترین تورهای نوروزی است و بسیاری از گردشگران ایرانی ترجیح می‌دهند در ایام نوروز راهی این شهر زیبا و دیدنی کشور ترکیه شوند. بنابراین برای انتخاب بهترین هتل و پرواز بهتر است زودتر برنامه‌ریزی‌های سفر خود را انجام دهید و تور موردنظرتان را یک تا دو ماه قبل از تاریخ سفرتان رزرو کنید.

دقت داشته باشید که 27 اسفند تا 4 فروردین بهترین زمان برای استفاده از امکانات تفریحی و رفاهی شهر زیبای آنتالیا محسوب می‌شود و می‌توانید از جشن‌ها و برنامه‌های نوروزی این شهر بهتر استفاده کنید اما از 9 فروردین به بعد شهر خلوت‌تر است و با هزینه کمتری می‌توانید نوروز را در آنتالیای زیبا و دوست‌داشتنی بگذرانید.

آژانس مسافرتی سفریار تورهای متنوعی را به مقصد شهر زیبای آنتالیا برگزار می‌کند و با سال‌ها تجربه در برگزاری تور به این مقصد زیبا و دیدنی، لحظاتی فراموش‌نشدنی را در تور نوروزی آنتالیا برایتان رقم خواهد زد.

تور انتالیا نوروز ۱۴۰۲ نیازی به ویزا ندارد و مهمترین مدارکی که برای سفر توریستی به این شهر تماشایی نیاز دارید، پاسپورت با حداقل ۷ ماه اعتبار و کارت واکسن است

برای رزرو تور نوروزی آنتالیا از طریق آژانس سفریار کافی است در بخش تور نوروز ۱۴۰۲، تور آنتالیا را انتخاب کنید. سپس صفحه‌ای برای شما باز می‌شود که لیستی از آفرها و تورهای مختلف سفریار به مقصد آنتالیا را می‌توانید ببینید. برای رزرو وارد جزئیات تور شوید و برای رزرو تور مورد نظرتان با ما تماس بگیرید.

مراحل رزرو تور آنتالیا

۰۱
تماس و دریافت مشاوره
۰۲
ارسال قرارداد و واریز هزینه تور
۰۳
تحویل مدارک و شروع سفر
۰۴
پشتیبانی تا پایان سفر
flags

سوالات متداول تور آنتالیا

سواحل زیبای بسیاری در آنتالیا وجود دارند که تور آنتالیا نوروز ۱۴۰۲ را به سفری خاطره‌انگیزتر برای مسافران این شهر تبدیل می‌کنند. ساحل بلک، کنیالتی، لارا، پاتارا و ساحل کمر از مهمترین سواحل آنتالیای زیبا و دیدنی هستند.

اگر می‌خواهید از تور نوروزی آنتالیا برای دوستان و آشنایان خود سوغاتی بیاورید، چای، ادویه‌ها ترک، باسلوق، ظروف سرامیکی، قهوه، چشم زخم، فانوس، لباس، فرش و انواع ظروف مسی بهترین سوغاتی‌های کشور ترکیه و این شهر زیبا و دیدنی محسوب می‌شوند.

یکی از دلایل شهرت تور آنتالیا در میان گردشگران، امکانات تفریحی و رفاهی بسیار خوب این شهر است. از جمله این امکانات هتل‌های بسیار خوبی هستند که تور نوروزی آنتالیا را به سفری لذت‌بخش‌تر برای گردشگران تبدیل می‌کنند.

از جمله معروف‌ترین هتل‌های این شهر می‌توان به هتل یوآل سی‌لایف ریزورت کمر، هتل آکرا، هتل کنکورد دلوکس، هتل کایا پالاتزو گلف ریزورت، هتل کراون پلازا، تایتانیک دلوکس گلف، لند آو لجنز، دلفین امپریال لارا و کالیستا لاکچری ریزورت اشاره کرد.

شما می‌توانید هم از طریق پروازهای ایرانی و هم از طریق پروازهای ترک به آنتالیا پرواز کنید. از جمله ایرلاین‌های کشور ترکیه که در تور آنتالیا نوروز ۱۴۰۲ به این مقصد زیبا و دیدنی پرواز دارند می‌توان به تیلویند ایرلاینز، کورندون ایرلاینز و پگاسوس اشاره کرد. ایران ایر تور، معراج و آتا نیز از جمله پروازهای ایرانی هستند که مسافران نوروزی آنتالیا را با قیمتی ارزان‌تر به این شهر زیبا و دیدنی کشور ترکیه می‌برند. 

بله، یکی از خدمات تور نوروزی آنتالیا در کنار ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی، رزرو هتل و بلیط رفت و برگشت هواپیما، وجود لیدر فارسی زبان است.

مشاهده نظرات

نظرتان را در مورد این تور با ما به اشتراک بگذارید

امتیاز 4.4 از 5 از بین 18 نفر امتیاز دهنده به تور آنتالیا نوروز 1402

افزودن دیدگاه
name
phone
3 دیدگاه ثبت شده
avatar
لاله 1401/11/25

سلام در منطقه لارا ،هتل بايا لارا و دلفين امپريال رفتم،از جفتشون خيلي راضي بودم،از نظر كيفيت و مديريت و تميزي و خدمات و محوطه و غذا و استخر اب گرم،براي نوروز امسال چه هتل ديگه ايي پيشنهاد ميديد در لارا كه واقعا با كيفيت باشه ؟


پاسخ کارشناسان: سر کار خانم لاله شماره تلفن شما ارجاع داده شد همکاران فروش تا بهترین پیشنهاد را خدمتتون ارائه نمایند.

avatar
علی شکاری 1401/11/18

تور آنتالیا برای نوروز پرواز ایرانی با ترک چه فرقی باهم دارد ؟


پاسخ کارشناسان: سلام مسافر گرامی ، وقتتون بخیر تور آنتالیا نوروز با پرواز ایرانی در فرودگاه های طراف آنتالیا مانند اسپارتا و دنیزلی مینشیند و سه ساعت تا مرکز شهر فاصله دارد اما با پرواز ترک پرواز مستقیم در فرودگاه آنتالیا نشست دارد.

avatar
نگار احدی 1401/10/15

سلام تور آنتالیا نوروز 1402 باز شده و اینکه من تا الان نرفتم آنتالیا خدمات به چه صورت است ؟


پاسخ کارشناسان: سلام مسافر گرامی ، وقت بخیر تور انتالیا نوروز هنوز باز نشده از بهمن ماه باز میشود و تور 6 شب و 7 روز و در نوروز تفریحات خوب است . خدمات بستگی به انتخاب هتل دارد.

جستجو
دسترسی سریع به محتوای صفحه