تور انگشت نگاری استانبول

تور انگشت نگاری استانبول

لیست هتل ها
Bali Star City Hotel Istanbul

Bali Star City Hotel Istanbul

B.B با صبحانه booking بوکینگ: 5.9
دو تخته

14,500,000 تومان

یک تخته

18,620,000 تومان

کودک با تخت

14,170,000 تومان

کودک بدون تخت

11,980,000 تومان

Istanbul New City Hotel

Istanbul New City Hotel

B.B با صبحانه booking بوکینگ: 7.0
دو تخته

15,780,000 تومان

یک تخته

19,180,000 تومان

کودک با تخت

14,170,000 تومان

کودک بدون تخت

11,980,000 تومان

Actuel Life Hotel Istanbul

Actuel Life Hotel Istanbul

B.B با صبحانه booking بوکینگ: 7.7
دو تخته

16,250,000 تومان

یک تخته

20,130,000 تومان

کودک با تخت

15,120,000 تومان

کودک بدون تخت

11,980,000 تومان

Atro Hotel Istanbul

Atro Hotel Istanbul

B.B با صبحانه booking بوکینگ: 7.0
دو تخته

16,500,000 تومان

یک تخته

19,560,000 تومان

کودک با تخت

14,170,000 تومان

کودک بدون تخت

11,980,000 تومان

Taxim Express Hotel Istanbul

Taxim Express Hotel Istanbul

B.B با صبحانه booking بوکینگ: 7.4
دو تخته

18,330,000 تومان

یک تخته

24,290,000 تومان

کودک با تخت

14,170,000 تومان

کودک بدون تخت

11,980,000 تومان

Konak hotel Istanbul

Konak hotel Istanbul

B.B با صبحانه booking بوکینگ: 7.8
دو تخته

19,180,000 تومان

یک تخته

25,990,000 تومان

کودک با تخت

15,680,000 تومان

کودک بدون تخت

11,980,000 تومان

Nova Plaza Crystal Hotel Istanbul

Nova Plaza Crystal Hotel Istanbul

B.B با صبحانه booking بوکینگ: 8.8
دو تخته

21,050,000 تومان

یک تخته

29,720,000 تومان

کودک با تخت

16,770,000 تومان

کودک بدون تخت

11,980,000 تومان

Radisson Blu Hotel, Istanbul Sisli

Radisson Blu Hotel, Istanbul Sisli

B.B با صبحانه booking بوکینگ: 8.4
دو تخته

23,530,000 تومان

یک تخته

34,680,000 تومان

کودک با تخت

15,490,000 تومان

کودک بدون تخت

11,980,000 تومان

اطلاعات تور و مسیر سفر
مبدا: تهران
مقصد: استانبول
قشم ایر قشم ایر
مبدا: استانبول
مقصد: تهران
معراج معراج
اطلاعات تکمیلی تور
توضیحات
 • مسئولیت کنترل پاسپورت بابت هر گونه ممنوعیت خروج از کشور به عهده مسافر می‌باشد.
 • پرداخت 50% درصد از مبلغ کل تور در زمان ثبت نام الزامی می‌باشد.

 

 

درصد رضایتمندی  ⭐⭐⭐⭐⭐ 
پاسخگویی ⭐⭐⭐⭐⭐
کیفیت خدمات ⭐⭐⭐⭐⭐
ارزش خرید ⭐⭐⭐⭐⭐

 

 

خدمات
 • پرواز رفت و برگشت 
 • اقامت در هتل
 • ترانسفر فرودگاهی
 • بیمه مسافرتی
 • لیدر فارسی زبان
مدارک

 

 • گذرنامه با حداقل 7 ماه اعتبار

برای دریافت ویزا به کشورهای مختلف جهان باید مرحله‌ای با عنوان انگشت‌نگاری یا تست بایومتریک را انجام دهید. برای این منظور شما باید به سفارت کشور مورد نظر خود مراجعه کنید؛ اما متأسفانه کشورهای مانند کانادا، آمریکا و انگلیس درون ایران هیچ‌گونه سفارت فعالی ندارند و مسافران برای انجام اموری همچون دریافت تور، مصاحبه و انگشت‌نگاری باید به سفارت آن‌ها در کشورهای همسایه مراجعه کنند. برای دریافت تور انگشت‌نگاری کانادا شما می‌توانید به کشورهای همسایه مانند ترکیه، ارمنستان، امارات و غیره مراجعه کنید که بهترین پیشنهاد برای شما مراجعه به شهر استانبول است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تور انگشت‌نگاری استانبول، تا پایان ما را همراهی کنید. 

تور انگشت‌نگاری چیست؟

تور انگشت‌نگاری مجموعه‌ای از خدمات است که با استفاده از آن می‌توان هماهنگی‌های لازم و ضروری را برای سفر به کشور مورد نظر انجام دهید. در این زمینه می‌توانید برای رزرو وقت سفارت، مصاحبه، ویزا، رزرو پرواز رفت‌وبرگشت، بیمه مسافرتی بین‌المللی، اقامت در هتل، ترانسفر فرودگاهی و غیره اقدامات لازم را انجام دهید و بدون دغدغه و نگرانی امور خود را پیگیری کنید.
هنگامی که شما یک شهروند ایرانی هستید و قصد دارید که ویزای کشورهایی را دریافت کنید که در ایران سفارت فعالی ندارند، در این شرایط مجبور می‌شوید که برخی از پیگیری مراحل دریافت ویزای خود را به‌صورت آنلاین و بخش دیگری از آن را به‌صورت حضوری انجام دهید. شما باید مرحله حضوری را در محل کارگزاری خدمات ویزا در یک کشور خارجه پیگیری کنید که به ایران نزدیک است و سفارت فعال دارد.
در این شرایط شما می‌توانید زمان خود را به‌خوبی مدیریت کنید، خرید خود را به بهترین شکل ممکن انجام دهید و پرواز رفت‌وبرگشت را با قیمت مناسب رزرو کنید. علاوه بر این امکان رزرو هتل، دریافت بیمه مسافرتی و سایر خدمات دیگر شما در کشور مقصد با استفاده از تور انگشت‌نگاری حل می‌شود.

 

هتل‌های نزدیک سفارت کانادا در استانبول

یکی از سفارت‌های کانادا در شهر استانبول قرار دارد که مرکز انگشت‌نگاری محسوب می‌شود و در اطراف این سفارت، هتل‌های گوناگونی احداث شده است که شما هنگام مسافرت به استانبول و برای اقامت خود می‌توانید این هتل‌ها را انتخاب کنید. در این صورت شما به مرکز انگشت‌نگاری استانبول نزدیک می‌شوید و می‌توانید به‌راحتی برای انجام کارهای اداری مربوط به ویزا اقدام کنید. برخی از هتل‌های نزدیک به سفارت کانادا در استانبول، عبارت است از: 

 • هتل شرایتون استانبول
 • هتل ترا سوئیت
 • هتل بلک آرت
 • هتل ناز سیتی تکسیم
 • هتل چر استانبول
 • هتل مریدیانی تکسیم

 

مدارک موردنیاز برای انگشت‌نگاری کانادا در استانبول

برای اینکه بتوانید ویزا کشور کانادا را دریافت کنید، برای انگشت‌نگاری آن باید سفری به کشور ترکیه و شهر استانبول داشته باشید تا بتوانید اقدامات لازم برای انگشت‌نگاری را انجام دهید. در این زمینه به برخی از مدارک ضروری نیاز دارید که عبارت‌اند از: 
اصل پاسپورت که در ۱۰ سال گذشته صادر شده است و دارای امضا است.

 • یک قطعه عکس ۳.۵ × ۴.۵
 • ترجمه رسمی مربوط به شناسنامه و کارت ملی
 • پرینت حساب مالی همراه با ترجمه
 • نامه تمکن مالی
 • ترجمه رسمی سند ملکی
 • مدارک شغلی همراه با ترجمه رسمی صاحبین مشاغل که باید جواز کسب، روزنامه رسمی، سمت و حقوق دریافتی را ذکر کنند.
 • رزرو بلیط و هتل
 • دعوتنامه همراه با مدارک اقامتی دعوت‌کننده مانند پاسپورت و مدارک مالی

 

مراحل دریافت تور انگشت‌نگاری کانادا

در مراحل انگشت‌نگاری کانادا، متقاضی باید بعد از تکمیل‌کردن فرم مربوط به انگشت‌نگاری و آپلود آن روی سایت رسمی اداره مهاجرتی کانادا، کد رهگیری مخصوص خود را دریافت کند.
بعد از طی کردن این اقدامات و گذشت مدت‌زمان معینی که سفارت کشور مربوطه به شما اعلام می‌کند، به فرد نامه‌ای ارسال می‌شود که حاوی مطالبی در مورد تأیید انگشت‌نگاری است. در این زمینه از شما خواسته می‌شود که نسبت به ارسال مواردی که لازم و ضروری هستند اقدام کنید که برخی از آن‌ها عبارت است از: 

ارسال عکس دیجیتال از صورت فرد درخواست‌کننده

برای اینکه بتوانید تمامی مراحل مربوط به دریافت تور انگشت‌نگاری کشور کانادا را انجام دهید، باید یک عدد عکس دیجیتالی تمام‌رخ از صورت خود را بارگذاری کنید. توجه داشته باشید که این عکس باید کاملاً تمام‌رخ، واضح و بدون هیچ‌گونه مشکلی در چهره باشد تا بتواند مورد تأیید سفارت کانادا واقع شود.

اثر انگشت دستان

در مرحله بعد شما باید تمامی انگشت‌های خود را روی یک سطح اسکنری که برای انگشت‌نگاری در نظر گرفته شده است، قرار دهید تا بتوانید تصویر تمامی انگشتان خود را ارسال کنید. در این مرحله لازم است ابتدا چهار انگشت دست راست و سپس چهار انگشت دست چپ و در آخر دو انگشت شست خود را به طور کامل و هم‌زمان بر روی صفحه اسکنر قرار دهید.
یکی از نکات بسیار مهمی که در این زمینه باید به آن توجه داشته باشید، نحوه قرارگیری انگشتان شما بر روی صفحه اسکنر است. تمامی انگشتان شما باید صاف و بدون هیچ‌گونه کج و خمیدگی روی صفحه اسکنر قرار بگیرد.

 

چرا استانبول برای تور انگشت‌نگاری مناسب است؟

کشور کانادا در ایران سفارت فعالی ندارد، به همین دلیل برای اخذ ویزای این کشور شما باید در استانبول اقدام کنید. توجه داشته باشید که مراجعه به استانبول برای دریافت تور انگشت‌نگاری از نظر دلایل مختلفی حائز اهمیت است که برخی از مهم‌ترین این دلایل عبارت است از: 

مسافت کم تا استانبول

ایران با استانبول فاصله نسبتاً کمی دارد و سفر با هواپیما به این شهر تقریباً به ۳ ساعت طول می‌کشد. در نتیجه هر فردی می‌تواند در زمان کوتاهی برای انجام مراحل انگشت‌نگاری کانادا اقدام کند.

امکان گردشگری

استانبول یک شهری با جاذبه‌های گردشگری بسیار زیادی است که می‌تواند یک سفر تفریحی و گردشگری را برای شما فراهم کند. به همین دلیل هر فردی که قصد انجام مراحل انگشت‌نگاری در استانبول را دارد، می‌تواند حین انجام کارهای اداری خود در این شهر از جاذبه‌های گردشگری هم لذت ببرد و به تفریح بپردازد.

هزینه مناسب

معمولاً هزینه زندگی و سفر به استانبول نسبت به سایر کشورهای اروپایی و آمریکایی بسیار مقرون‌به‌صرفه‌تر است. این موضوع باعث می‌شود که تمامی افراد متقاضی بتوانند با هزینه کمتری کارهای اداری خود را انجام دهند و در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنند.

 

مشاوره تور انگشت نگاری با سفریار

برای تعیین وقت سفارت کانادا در استانبول، شما به دو صورت آنلاین و حضوری می‌توانید اقدام کنید. در روش آنلاین، شما برای دریافت وقت سفارت کانادا باید به‌صورت آنلاین مدارک لازم را ترجمه کنید و در سایت سفارت بارگذاری کنید. بعد از اینکه تمامی مدارک خود را آپلود کردید، باید هزینه مربوط به دریافت وقت سفارت را پرداخت کنید. بعد از اینکه زمان مورد نظر برای شما تعیین شد، باید به‌صورت حضوری برای انجام سایر مراحل انگشت‌نگاری به استانبول سفر کنید.
برای دریافت وقت سفارت کانادا در استانبول به‌صورت حضوری، باید به استانبول سفر کنید و مدارک ترجمه شده خود را به سفارت تحویل دهید و هزینه‌های لازم را به‌صورت حضوری پرداخت کنید. تنها مشکل این روش این است که بعد از تعیین زمان سفارت باید دوباره در تاریخ تعیین شده به استانبول سفر کنید. در این زمینه توصیه می‌شود که خرید تور انگشت‌نگاری استانبول را از آژانس گردشگری سفریار را تهیه کنید؛ همچنین می‌توانید پیش از سفر به این شهر از مشاوره رایگان کارشناسان ما برخوردار شوید.

سوالات متداول
 •  هزینه زندگی و سفر به استانبول نسبت به دیگر کشورهای اروپایی و آمریکایی بسیار ارزان‌تر است.

 •  تور انگشت‌نگاری مجموعه‌ای از خدمات است که با استفاده از آن می‌توانید هماهنگی‌های لازم و ضروری را برای سفر به کشور موردنظر خود انجام دهید.

 •  معمولاً مراحل انگشت‌نگاری کانادا به چند روش مختلف انجام می‌شود که در میان آن‌ها انگشت‌نگاری آنلاین یکی از رایج‌ترین و بهترین روش‌ها محسوب می‌شود.

 •  هتل شرایتون استانبول، هتل ترا سوئیت، هتل ناز سیتی تکسیم و...

 •  به‌راحتی برای انجام کارهای اداری مربوط به ویزا بهتر است در هتل‌های نزدیک به سفارت کانادا در استانبول اقامت کنید.

 • ابتدا تور مناسب در هتلی که می پسندید را برای تاریخ مناسب و چند روز قبل از تاریخ اعلام شده برای حضور در کنسولگری کشور مدنظر، رزرو نمایید و سپس در روز تعیین شده به سفارت یا کنسولگری کشور مقصد بروید.

 •  هنگامی که به‌عنوان یک ایرانی شما قصد دارید ویزای کشوری را دریافت کنید که در ایران سفارت فعالی ندارد، در این شرایط مجبور می‌شوید که برای پیگیری مراحل دریافت ویزای خود به کشورهای دیگر سفر کنید.

نظرات کاربران

نظرتان را در مورد این تور با ما به اشتراک بگذارید

امتیاز 4.3 از 5 از بین 656 نفر

دیدگاه ها